Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Zna li se hoce li biti podrske i za 9xx seriju?
     
  2. black

    black Komšija

    Izgleda da nece, bar kod mene nema na 417.11

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Gdje ste kupili ovaj AOC i po kojoj cijeni? Kako “prezivljavate” bez mogucnosti podesavanja po visini?
     
  4. black

    black Komšija

    Ja kupio za 380 KM kod Home007, mislio sam sebi monitor stand napraviti da ga dignem jedno 20cm od stola. Mozda bi se mogao monitor sa double-sided trakom zaljepiti na VESA mount.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    kod tog tipa je sve bez garancije, ali je najjeftiniji.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. black

    black Komšija

  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    A kako ti treba toliko da je visok? Meni je previsok monitor i ovako.
     
    Last edited: Jan 19, 2019
  9. Soviet

    Soviet Aktivista

    Zdravo raja, ovaj moj monitor je promjenio boje i mislim da je vrijeme za novi. Na raspolaganju imam oko 400KM a treba mi neki od 24incha, nemam bas neke specificne zahtjeve, uglavnom igram igre ali najbitnija mi je kvaliteta boja koliko je moguce za ovu cijenu.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pogledaj preporuke na predhodnim stranicama ove teme.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    steta da ne iskoristis mogucnost gsynca na freesync monitorima, tako da trazi nesto sa freesync
     
  12. Majesco

    Majesco Aktivista

    Ako ti je ova graficka iz potpisa, onda ne moze.
    Samo graficke Pascal i Turing podrzavaju freesync preko DP porta i HDMI 2.1
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    cuj 417.11 pa trebaju najnoviji driveri 417.71
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Zato sam ja i pitao hoce li kad moci na maxwellu :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja kupio ovaj skoro,stvarno odlican monitor
    HP EliteDisplay E243 full HD IPS
    u radnjama kosta oko 400 KM ,ima mogucnost podesavanja u svim smjerovima kao i pivot mode,da se ekran koristi horizontalno
    esteski je prelijep,ivice su mu 5mm...nosac je izradjen od metala a montaza je izvedena elegantno,za 5 sekundi uklopis
    https://support.hp.com/us-en/produc...23.8-inch-monitor/17210316/document/c05802914
     
    Soviet likes this.
  16. black

    black Komšija

    I ne treba mozda, nisam ga ni koristio jos kako treba :) Dođem sa posla i bude mi muka od racunara haha

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  17. n3r0n

    n3r0n Novi član

    Trebam novi monitor, trenutno imam LG 23" i ok je poslužio, sad bi uzeo neki od 27" full HD, do 500 KM. Čuo sam da su Dell monitori solidni pa me zanima što mislite o ovom: https://www.idealno.ba/Proizvod/585916 . Ako netko ima neki bolji prijedlog, slusam :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Dobar je to monitor, ako bi idealno bilo kada bi mogao naći neki 1440p / WHQD, ali teško da se može naći nov za te novce.. Ovi AOC 32" što smo diskutovali na ovoj temi par stranica ranije su ti preveliki?
     
  19. Sicness

    Sicness Novi član

  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    ovo je tn!?