Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Je li iko uspio upariti Dual Shock 4 sa ovim Eon android boxom? Instalirao sam Steam Link app, ide super putem USB gamepada, al nece da upari DS4 putem bluetootha. Vidi on njega, kaze "uparivanje..." i onda javi "nije upareno". Probao 2 razlicita DS4 gamepada - opet ista greska.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Drzi se PS button i share dok ne pocne svjetlucat za uparivanje, mada ti kazes da ga vec vidi box.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Yep, tek ga vidi kad drzis share i PS , al nece da upari:/

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  4. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Pozdrav kolege forumasi, sinoc sam aktivirao Eon trial 15 dana na drugoj mrezi u mom slucaju BHT i moram reci da izgleda fantasticno :)
    Evo sta se sve dobije s trial verzijom od 15 dana :)
    [​IMG]
    Definitivno cu uzeti Eon Full TV kad istekne free trial
    [​IMG]
    A evo i par slika kao dokaz da sve urdno radi na drugoj mrezi tj. BHT :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Vedo likes this.
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ko je ovdje iz staba Telemacha, imam par pitanja u vezi prikljucka?
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hamo koliko znam?
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Pitaj,možda neko ima neko iskustvo iako nije uposlenik TM.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Obzirom da nam u firmi treba staticka ip, a bh telecom trazi 386KM mjesecno za 20/10mbit, hocu da vidim kakva je situacija da se prebacimo na Telemach. Poslao sam poruku @hamo pipa sa nasom adresom pa neka provjeri ako moze.
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mene zanima,je li se ovaj video klub dodatno placa ili je to u sklopu EON aplikacije
    gledao sam ovih dana ubice moga oca a nekada sam mislim negdje procitao da se nesto dodatno naplacuje...pa ne znam je li to to ili sam nesto drugo procitao
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Ukoliko nisi pretplaćen ne možeš ni pokrenuti video tako da se ne plaća dodatno ukoliko je pokretanje moguće. Imaš i pored imena videa zelenu tačku ako je video dostupan za tebe,takođe crvenu ako nije dostupan.... Imaš i na mojtelemach da vidiš koje su videoteke dostupne na tvom paketu... Top,Vavoom,Pikaboo,AXN Now,Minimax,Epic drama na duo net grande...
     
    MakaveliTheDon and zippoo like this.
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Samo da pitam nesto ove sto koriste telemach.Naime,ja sam na bht ali sam evo aktivirao EON na smart tv onaj trial 15 dana i cini se da fino ovo fura bez prekida i smetnji.Brzina mi je 50/8 mbit.Interesuje me nakon ovih 15 dana ima li mogucnosti da se ja kao korisnik druge mreze pretplatim na eon ovako da nastavim gledati i ako da ima li neki cjenovnik za ovu vrstu usluge jer nigdje to ne nalazim na njihovoj stranici?
    Hvala

    Edit: https://telemach.ba/eon-tv/tv-paketi

    Ako sam shvatio je li to ovo sa ovog gore linka?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Last edited: Feb 13, 2019
  13. selvin

    selvin Moderator

    To je to, 30ak KM je ovaj full pa ne znam koliko je isplativo na Bhtelecomu jer je internet paket poskup.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Vidim poskupo poprilicno

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Samo informativno.

    Jeli sad što se tiče Telemach-a trenutno imaju samo ove nove opcija za "proširenje" paketa tj ova EON
    Jeli ovo znači da su "ukinuli" one stare pakete, "uvalili" ove i po vrh svega nabili +10 KM u odnosu na stare cijene ?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema starih paketa, samo Eon. A kako mislis nabili 10KM ? Recimo TRIO Grande Extra 120/10 je bio oko 70KM. Dok je ovaj EON full sa 100Mb down 65KM. Tu su negdje cijene. Televizija je mislim slicna ali nisam siguran.
     
    dams82 likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A znas li jei mozes npr prekinuti nakon 6mj pretplatu ili ima neki ugovor da moras 12mj uzeti?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. sumeir

    sumeir Komšija



    Pardon do mene je.

    Kada se uđe na stranicu, prvo su prikazani paketi kao nekad "Trio" Tj Tv-Interenet-Telefon

    Tu je cijena +10 KM u odnosu na DUO paket ,a ja sam mislio da su "ukinuli" stare pakete, "utrpali" nove i nabili +10 KM
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Što se tiče smart aplikacije mislim da nema mogućnosti da plaćaš i koristiš osim u paketu bez obzira u kojoj si mreži,a moguće je preko eon boxa mada nije isplativo kao što neko napisa već...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja sam prije sedam dana potpisao ugovor s Telemachom na dvije godine uzeo sam Eon Full Tv van Telemach mreze tj. BHT Moja TV Net 50/8 prvih sest mjeseci 9.90 KM a onda 29.90 KM:)
    PS
    Od prvog aprila cijena ce rasti za 1.60 KM