Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    A2 Lite ili bas A2?
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    A2

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Gdje nadje za 3 stoje onda? Obicno je oko 4 :)
     
    Stormbringer likes this.
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    Stormbringer likes this.
  5. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    I mene zanima? :)
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    Ako ste zainteresovani mogu manju recenziju uradit

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  7. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Hajde daj neki review nakon par dana, da bude detaljnije. Bas sam nanisanio taj mob, samo se dvoumim izmedju 4/64 ili 6/128 verzije, ima ih i na piku dosta.

    Malo sam gledao poredjenja sa Mate 20 lite, koji sam koristio i nije mi bas legao, tako da te cekam sa utiscima :)

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Telefon koji je vrijedan spomena je i Nokia 7 Plus. Slicna je konfiguracija kao Mi A2 stim da Nokia ima malo bolju kameru i dosta bolju bateriju. Ja sam prodao svoj Galaxy S7 kojem je baterija poslije 2,5 godina rada polahko prestaje davati svoj max. Nokiu sam na OLX nasao novu iz BH Telecoma sa garancijom od 2 godine za 500 KM. Imam ga vec 5 mjeseci i prezadovoljan sam. Sada je izašao i 7.1 Plus i 7.1. Android One je koji odlično radi. Kod mene je 4/64 verzija.
     
    Last edited: Jan 23, 2019
    Esh likes this.
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nabavio sam bateriju za Nexus 6P (oslabila baterija) kojeg koristi stari, pa se sad nesto dvoumim da li da sam mijenjam ili odnesem na servis. Da li biste vi povjerili to ovim nasim salabajzerima? Da je drugi mob u pitanju, vjerovatno ne bih ni imao dilemu, ali ovdje je bas tesko doci do baterije, a i velika sansa je da se razbije staklo na kameri (narucio sam i rezervno za svaki slucaj, ali svejedno poprilicno je tezak posao).
    Ima li neki od ovih servisera koji ozbiljni, da bi ih preporucili?
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Esh likes this.
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    12GB rama, wtf :confused::rolleyes:
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Lite verzija sa 3100mAh baterijom 780€ :eek:
    Neka kineza, ovi vise nisu normalni. Cijene rama su pale, ove godine ce pasti jos vise, tako da to nije opravdanje.

    Ovo su nabijene cijene da idu u korak sa apple telefonima, veze nema sa stvarnom vrijednosti.
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja se lozi na to, u Bosni pogotov uzimaju top modele jer je bitno sta na sto staviti.

    S8 ili S9 pokazati moc vani a kod kuce poljski WC :D

    Razumijem ljude koji imaju viska para pa se gotive al ove druge ljude koji imaju platu minimalnu bas i ne.

    Odavno sam prestao pratiti top modele jer su preskupi, a nemam volje da ga pazim da ne daj Bože padne na pod.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jesam li ja jedini kojeg vise interesira unutrasnjost telefona, kako su komponente unutra poslagane, nego ostalo, nego dizajn telefona, softver...

    da imam para, uzimao bih sebi tako telefone i otvarao ih.

    cudan cejf

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dizajn je jos daleko od idealnog. Kao koncept OK, al treba jos vremena da sazrije za svakodnevnu upotrebu.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Cini mi se da sa 360p videom kriju malo dizajn, ako nije PR. Ali i dalje ne vidim svrhu. I ovako su telefoni 6-7".

     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je dobar koncept u smislu za dvije tri godine kada bude upotrebljivo.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Moze li se napraviti gmail bez sim kartice?
    Uvijek mi trazi broj mobilnog da spojim.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li se moze oprati burn in na samsung amoledu ili se ne vrijedi zajebavati s tim ? J5, malo stariji od godine ali dobro urezana tastatura kao i notification bar. Neki klip kao za plazme ili sta vec.. ?