Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma malo losija produkcija od John Wicka, ali isti fazon :)
    sa jedne strane on, sa druge strane nalogodavci posla :)
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobra je akcija, tih prvih deset minuta ne možeš procjeniti i reći da je odron.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ni meni nije bas legao. Rekao bi 6/10 film. Druga polovica je bolja. Prva je smor zesci ili ti ga boza. Pokusaj spoja John Wicka i onih Britanskih Guy Ritchi filmova tipa Snatch i Lock, Stock and Two Smoking Barrels. Barem sam ja imao takav osjecaj dok sam ga gledao.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Pogledao Cold War (2018), neko ga je preporucio ovdje. Nije los film.
     
  6. Esh

    Esh HWB

     
    Sena likes this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    aquaman 2018
    moze proci...interesantni specijalni efekti
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dok sam letio preko bare odgleda:

    Venom - 6,5/10 ili ti ga onako. Bogati villains koji nemaju paetnijeg posla nego da postanu zlocast momci mi nikad nije legao. Ni Tom nije bas nesto odradio kako zna.
    TAG - 7/10 komedija. Radjena po istinitom dogadjaju uz mrvu holivudskih preseravanja.
    Okeanovih 8 - 7/10. Predpostavljam da bi mogli ocekivat Okeanovih 9 sa bratom i sestrom kako pljackaju zajedno. I, da, ne mislim da je Danny mrtav.
    Instant Family - 7/10. Obicno nisam ljubitelj Whalberga, ali valjda kako nije bilo djece koja placu citav put pa i njegova gluma moze proci.
    Johnny English ovaj zadnji. Na zalost sletio avion negdje na pola filma. A lego mi je vise nego ova predhodna 4. Morat cu skinuti zavrsiti.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    MakaveliTheDon likes this.
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kako mozes gledati filmove dok letis haha... ja ziv umrem od mucnice u stomaku... :(
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja se ne mogu uzivit u film tako, svako malo dolaze stjuardese, donose pice, hranu i slicno, ili se meni spava, itd. A ni izbor filmova ne bude dobar. Najbolje gledat neku dobru komediju koju sam vec gledao, mozak na pasu.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Letio sam 10ak puta preko bare i nazad, i nikad nisam imao sekundu mucnine ili nesto da mi pozli. Jos sad na letu iz Chikaga turbulencija nas udarala prvih 2 sata. Let obicno bude od 8-12 sati u zavisnosti koja je relacija i da li taj prevoznik pici direktno preko Atlantskog okeana Chikago - EU destinacija ili leti sigurnom rutom skroz sjeverno preko Grenlanda, sto uvijek traje 3-4 sata duze. Ponesem svoje PlayStation gold sluse. Koje su ogromne. Ustekam ih, skinem patike, fino se ususkam sa dekicom i samo jedan za drugim film derem. Nista sa vana ne cujem. Samo uzimam snaks i pica od stjuardesa i kazem da me zaobilaze sa hranom, tj. 99% slucaja pastom ili chikinom koje nikom ne preporucujem da jede. Pauze samo pravim kad odem u wc i malo razgibavanja radim, i kad stjuardesa PA ukljuci pa blokira entertainment sistem. Jes peglala ovaj let pa sigurno je pola sata visila na slusalici, zato i nisam mogo Johnnyja do kraja odgledat. Selekcija filmova na ovim duzilm letovima uvijek bude odlicna. Barem preko bare. Znaci bude od 50-100 extra filmova. Nisam jednom gledao film u avionu koji je se mozda tek prije sedmicu poceo prikazivat u kinu. Ovo sam imao iskustvo sa svim ovim vecim EU prevoznicima Turskish (najkvalitetniji daleko), Austrian, Lufthansa, KLM, Air France... sad sam iskreno ocekivao da bude Aquaman, ali nebi na zalost.

    A da zaspem u avionu znaci sanse su 0%.
     
    Esh likes this.
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da li neko zna gdje se mogu naci nasi filmovi za pogledati ili preuzeti (kupiti?) online? Kolega trazi "Savrsen Krug" iz 97' - neko ideja?

    Thnx
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mislim da ga mozes na i na Kodiju uz Balkan Green addon.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima na YT citav film, samo je los kvalitet.
     
    donjapa likes this.
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ti bi FHD za film iz 97'

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Granatla :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Pogledao Vice u kinu, meni sjeo pravo, rekao bih 8/10. Dobra i gluma i nacin kako je kompletan film uradjen, kao polu-dokumentarac. Bale nije normalan opet sa njegovim transformacijama nabacio je preko 20kg za ulogu. Odoh veceras opet u kino gledati Green Book, krenulo me :D
     
  20. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Bale je Tito...
     
    aNaToMiC ! likes this.