Netflix - grupna kupovina accounta

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by SpookyMoO, Jan 15, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je ovo kao što sam ja uzeo na ovoj ruskoj stranici. Znači dobiješ account upadneš nekom dok te ne skontaju pa opet tako, dakle sranje.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A pazi, ovo sto smo se mi skupili i uzeli orginal premium na 3 mjeseca je ekstra.

    Preko pika sam uzeo sestri, hoce oni da probaju i odgovara im. U mjesecu im se jednom desi da ne radi, covjek preko pika poslao novi acc i nastavili, 7KM za 3 mjeseca.

    Vidjet cemo kada nam istekne ovaj nas premium, ako neko odustane, uletit ce oni sigurno.
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sve je ok sa originalom ali kad te divlje kupis ne mozes nista s njima raditi ni praviti profile ni svoju listu.Jer ako to uradis odmah ti je ban.I hajmo opet.novi acc pa sve tako_Ovako kupis origigi malo platis i opleti :D

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jeste ok original kada nas ima 4-5 pa podjelimo, sada je 14eura mjesecno. Da jedno placa, onda je puno. 85KM vs 7KM na 3 mjeseca.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ako bude viska slot za TV app nek se javi da uletim.



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Pozdrav raja, mene zanima kad bi ja uzeo Premium plan dali bi ja mogao aktivirati cetiri TV-a ili se to odnosi na jedan tv-e, tablet, mobitel, kompijuuter:)
     
  7. DSA

    DSA Aktivista

    Ide na 4 uređaja ili 5, nevažno koja. Dakle, možeš
     
    RED DEVILS likes this.
  8. heroic

    heroic Komšija

    Mozes istovremeno koristiti na 4 uredjaja, a mozes koristiti neogranicen broj uredjaja, gdje god da se loginujes mozes koristiti.
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hajmo se skupiti pa uzeti Premium, 4x istovremeno mozemo gledati da cijenu ublazimo.

    Meni treba za Smart TV app

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  10. DSA

    DSA Aktivista

    Ja imam loše iskustvo sa ovakvim kupovinama zato što se uvijek neko nađe od četvorice da radi neku gimnastiku sa accountom, tipa da kod sebe pokuša staviti na više od jednog uređaja ili promijeni login podatke. Nekad sam to radio sa nekim Cydia aplikacijama, jedan kolega sa foruma koji je još aktivan je bio inicijator. Radilo jedno vrijeme i kad sam Wipe telefon i pokušao ponovo da stavim account ne ide. Javim se kolegi da mi da taj novi account koji je neki pametnjaković mijenjao, pravi se lud. Rekao sam otad nikad tako nešto. Jedino, da se lično poznajem sa grupom ljudi sa kojom share-ujem account, to dolazi u obzir. Ovako ljudi, nema šanse. Imam loše iskustvo upravo sa jednim kolegom sa foruma ovdje,jer znam da je on manipulisao sa accountom.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ekipa, znate da je ovaj vid rasprave ipak izvan legalne zone za javnu raspravu pa zakljucavam temu.

    https://help.netflix.com/legal/termsofuse


    4.2. The Netflix service and any content viewed through the service are for your personal and non-commercial use only and may not be shared with individuals beyond your household.
     
Thread Status:
Not open for further replies.