Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja bi definitivno sacekao jos neki patch. Kao sto nailsa kaze, igrica nema advanced settings vec default presete.. kakva glupost.

    Ogromni FPS dropovi sa 1070...

    edit: ja sam se igrao sa configom malo i uspio sam napraviti stutering.
     
    Last edited: Feb 21, 2019
  2. xman

    xman Komšija

    Cisti port sa klonzola. Nego @Aldiin kako si popravio suttering? Ja sam u configu iskljucio motion blur i akceleraciju misa. FOV nisam dirao.
     
  3. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Nisam bio na hype-trainu jer sam vidio sa ME:A koja je razlika nekadašnjeg Bioware-a i sadašnjeg BiowarEA :D
    Ali poslije prvog trailera sam mislio da će biti zanimljiva igra. Već poslije drugog trailera sam odustao...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na cemu su radili 6 godina...
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Fov sam nabavio na 55 i prebacio se na dx12. Motion blur sam sve opcije na 0 stavio i jos neki
    shadow nesto sam promjenio. To je to. Sad radi bez problema.

    Iskreno, duboko sam razocaran igrom. Facijalne ekspresije kao da je igra u 2010toj godini. Lik nema nikakvu interakciju sa svijetom, neko priča s njim i vodi monolog. Mislim ...
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja krenuo igrati, grafika čisti prosijek, ali nije ni toliko zahtjevna koliko pričaju. Opcije nula bodova, najgore što čekaš minutu za promjenu sa high na ultra dok neki đavo učita. Jebote nema brightness opcije

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Namjerno izbace s*ebanu igru zbog pirata i onda kroz patcheve poprave, par sedmica nakon izlaska.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    aha, a ako opet krekaju poboljsat ce je jos malo, pa ce rtx performanse skroz poboljsati :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobiju i pirati pečeve. Samo, krpljenje MP igre gdje se igra godinam, ok ali mi nije jasno, trebam preci dio kapanje sa krš portom pa onda cekati patch pa ona.. iz pocetka igrati? I tako dok je ne zakrpe kroz pola godine. Nid'je veze.

    Kampanja je svakako kratka, dvadesetak sati.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Patch ti bude dostupan i za pirate par sati nakon official release.. ma nije ni 20 sati kampanja.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Uff koliko je sad ostrije sa dlss i jos bolje performanse

     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Kad je denuvo u pitanju ceka se i po mjesec-dva za update sto se tice pirata jer im nije prioritet, vecinom puste da igra dobije gold ili GOTY verziju pa je onda crackaju mada neki publisheri i ukinu denuvo nakon godinu dana.
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jos uvijek metro 60 eura cijena za bosnu :/, apsolutno nema alternativnih nacina da se kupi igra.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  16. Oromier

    Oromier Guest

    Drug ima preko 30 sati vec.. njemu se svidja.. jer je bioware + sci fi.. jbga igro je sve masseffecte pa cak i andromedu vise puta..

    Meni je meh, dobar je combat i flying.. ali boze dragi kako je repetetive.. idi pucaj, vrati se u bazu vidi sta si dobio loota... izadji pucaj.. itd itd..
     
    Esh likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    EA sama sebi puca u nogu redovno, nema potrebe da se nadju uvrijedjeni zbog kritika igraca.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisu prvi koji izvode ovu foru sa prezentacija. Dobra stvar što to više ne prolazi i ovakve stvari im se još gore odbiju. EA se ovaj debilni pristup odbija debelo o glavu, zaradili bi miljarde na svakoj igri.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk