Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda stvarno elegantno, gotov proizvod. Kada zaživi definitivno ce ubiti veci dio tablet trzista.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koji klinac je ovom bht-u i njihovim updateima? Nikad 9.0 da stigne.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo ga 9.0 konacno i na bht-u na S8.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Sta odabrati od ova dva modela pocophone f1 ili lg v30+ ? Ono sto sam uspio vidjeti jedino je oled displej na strani v30+ i bolji kvalitet izrade, dok su na strani f1 baterija, bolji procesor, vise rama.
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    + quad dac, kamera/e, ip68 rating...
    Mislim da je no brainer, ali poco ima noviji cipset, pa ako ti je to najbitnije onda ces vjerovatno njega i odabrati :D
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vec ima na aliju, $70 sa dostavom. Jeftino, nema sta. Mada ima boljih polovnih telefona za mrvicu vise love.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Redmi Go je za starije ljude koji imaju minimalne zahtjeve. Moze se izgurati sa 8GB prostora za pohranu jer imas micro sd slot, ali 1GB rama je premalo za danasnje aplikacije. Cipset je ok, da su staviti 1.5GB rama za 80$, to bi vec bila druga prica.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam da li si upoznat sa Android go pričom, ugl sve aplikacije su lite. Kao što kolega kaže, za starije ljude ili zgodna stvar kao sekundarni telefon.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Huawei je poznat po stedjiranju snimaka pa je vjerovatno i ovaj. Ali hajd', vidjet cemo kada izadje. Navodno se radi o P30 Pro modelu:

     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    POzzz,

    Jesam li lud ili sam nedavno uspio vidjeti neki promo banner Samsungov gdje nude besplatnu garanciju na display na godinu dana ?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Da, to sam i ja vidio negdje za S10 seriju.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Malo morgen besplatna. :)
     
    Esh and Alibegovic like this.
  17. Esh

    Esh HWB

    Small print ;)
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni spomenuto na BHtelecom pageu, nego samo da je trosak mali dio pravog :)
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Ali opet je ok ponuda jer ne placas unaprijed, nije osiguranje, vec imas pogodnost da zamijenis display za 99E u prvoj godini. Svakako je dosta skuplje cak i da samo narucis display.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Naravno. Mislim da Samsung S10 generaciju isporucuje sa unaprijed postavljenim zastitnim staklom, tako da ima i to.