BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma ja, jednostavno te tjeraju da sa MojMini 15 koji košta 17,55KM predjes na ovaj Extra S od 22KM, razlika je 4,5KM a dobijes 3x više minuta i 4x više GB.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije ovaj paket od 22 KM ni los
    nigdje ne pise je li ovo cijena sa pdv- om

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vjerovatno jeste, jer MojMini 15 košta 15KM+PDV = 17,55KM, a to je upravo ta cifra koja je navedena kod Extra XS paketa.
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Ne znam koliko pratite klix forum, tamo insider pise da su poceli sa zamjenom SIM kartice za 4G.
     
    Last edited: Mar 29, 2019
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zar se mora sim kartica mijenjati za 4g mrezu?


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Cuj zamjena SIM kartice. Sta se pod tim podrazumjeva? :) zar nije tel taj koji ostvaruje 4G konekciju, SIM je tu samo da se autentifikuje i identifikuje korisnik.

    @exwizzard odakle ti ovaj papir sa paketima i cijenama?
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ne znam, samo prenosim ono sto drugi pisu, a taj covjek radi u telecomu i postavio je ovu sliku:

    [​IMG]
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    mozda se ovo odnosi na SIM karticu samo za Internet ne za pozive i SMS poruke ?
    meni su juce poslali nove postavke za Internet i MMS
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija


    Ako je cijena sa PDV-om onda je ovo bolja ponuda od "No limit " paketa.
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Danas ja zvao baš da pitam u vezi ovih novih paketa, i reko da vidim šta ima u vezi 4 G , kaže lik treba biti u aprilu a spomenuo je da će se mjenjati SIM kartice.

    Kome nije mrsko neka nazove 1444 i pita "šta ima onako u vezi 4 G "

    Nema nikakve "misterije"
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Danas sam zvao,pa kažu da će njihovi tehničari doći da izmjere jačinu signala ali na svojoj kutili.

    Ostalo sve zavisi od instalacije u stanu, pa ćemo vidjeti.

    Koliko dugo se treba čekati da dođu da "uvedu" uslugu na adresi ?

    Hvala.
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Esh likes this.
  14. DWProski

    DWProski Guest

    Mogu potvrditi da dijele radnicima nove SIM kartice, jer ih ima veliki broj koje su izdane u periodu 1997 (plave GSMBiH kod radnika i zelene Ultra) - 2010 (one stare narandžaste) koje nisu kompatibilne sa LTE. Nisam provjerio, ali mislim da sve ove koje su micro/nano kartice bi trebale biti kompatibilne sa LTE. Danas ću provjeriti.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel radis u telekomu?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. DWProski

    DWProski Guest

    Ne, ali neko relativno blizak radi.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam imao onu zelenu karticu, sto je sa PUK i PIN dosla u CD-u. Bila se sva otrcala i zamjenim je kad sam kupio RN5.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Svi smo mi manje više mijenjali na nanosim kad smo kupovali ove zadnje telefone.
     
  19. von_admir

    von_admir Novi član

    pozzz svima, imam innbox v44 i mogu se logat na njega al ja nemam nista od opcija da mogu upaliti ostale portove tj lan3,4.Do prije 2 mjeseca mi je to radilo al sada ne tako da nemam vise net na tv.Moja tv i i internet rade na comp.Dalje ovo isto pitam imam Mojatvnet onaj od 36km paket al ja nikad nemam 10mb a kamoli vise od toga,kako da vidim na postavkama ovog v44 one podatke Attainable rate, Attenaution itd. o kojima svi pricate ovdje i postirate slike.Ovo pitam jer sam mislio iskoristi ovu sad akciju koja traje da dobijem malo brzi net od ovog 10mb kojeg nemam :( a ugovor mi je mislim istekao nekad u feb sada.Ako moze neka pomoc u vezi rutera gosn Stihi ili netko dr.Hvala
     
  20. apokalipso

    apokalipso Aktivista