1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mozda neces ni dobiti, posebno ako ti je skinut telefon s neke mreze. Kod moje rodice prije 2 god na huawei p9 nikad nije dosao update, morao rucno odraditi.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa redovno sam sve update dobijao sto ne bi dobio!!??Ovo nije huawei nego xiaomi

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Aha ako si dobijao, onda ne bi trebao biti problem.
    Pa nije bitno sto je xiaomi, svejedno se moze desiti :D
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma dobiti ces...mozda ne pustaju svima istovremeno
     
    SpookyMoO likes this.
  5. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ima li neko problema sa baterijom na xiaomiju, updateovao sam na 10.2.2.0, sad se sporije puni i brze prazni ? Redmi Note 5 AI je u pitanju
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Moje stanje trenutno. Sve ok. [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Nista, morat cu se zarovit da nadjem rjesenje, da li je to rollback il sta vec :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na redmi 5 plus nema nikakvih problema nakon novog updatea
    cak mi se cini da su rijesili bug sa zamrzavanjem telefona nakon paljenja BTa...sto se prije znalo desiti


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  9. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Ja još nisam dobio update na Redmi 5 Plus. Kada otvorim i njihovu stranicu ne pokazuje mi da ima novija verzija, nego da je zadnja stabilna 10.0.4.0.
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja nisam imao tog bug-a. @apokalipso ni meni nema updatea jos:(

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sve isto a nesto malo drugacije :D :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    @apokalipso Ni kod mene još nema updatea, 10.0.4.0 trenutno.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Redmi note 7 3/32 takodjer se moze naci ispod 300 KM na Aliju
    za pracenje najnize cijene mobitela,posjetiti stranicu kimovil.com i kliknuti na tab "deals" (vjerujem da svi znaju za ovu stranicu ali mozda ima i neko ko ne zna)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li ima neko ovaj sat. Kontam uzeti ovo umjesto sljedećeg Mi Banda.[​IMG]
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Imam jedan Mi6 koji mi se pregrijava, i baterija ode začas.
    Prodao bih ga u tom stanju. Najvjerovatnije ploča nije OK, izvorno, to je bio kvar. Bilo je vrelo, i moglo je spržiti ruku nekad.
    Majstor je probao dozvati ploču, i tvrdi da je sada samo do baterije, a telefon je samo topao na predjelu baterije. Ja bih onda naručivao treću bateriju, a to mi se više neda.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @Haker ja sam ga koristio neko vrijeme i onda sam ga prodao. Iskreno, display je po meni bezveze skroz.

    Malen, čudan, kvalitet istog skroz bezveze. Rezolucija nula bodova. Minus jos jedan jer ne mozes odgovoriti na notifikacije koje primaš.

    Baterija nevjerovatna, ip68, gps, udobnost sasvim ok. Ako ti ovo gore ne smeta, onda ga uzmi.
     
    Last edited: Apr 19, 2019
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    @aldin radi tog ekrana i ima dobru bateriju. Ma meni treba koreka da broji, vrijeme da pokazuje i da me budi ujutro. Kontam radi promjene malo, mi band nosim 2-3 god.
    Da li ima vibraciju?
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    I ja vec duze vremena gledam taj Amazfit bip oko 149km kod nas ovdje.

    Mozda je ekran slab al zato baterija 45x dana je top.

    Da drži 30x dana dobro je, taj nedostatak gdje ne mozes odgovarati na poruke i pricati je meni licno i dobro.

    Prijatelj ima Samsung watch S3 model pa pokazuje youtube app (koji je cejf na 1-2" gledati klipove) :D puni svaka 3-4 dana.


    Amazfit bip po meni taman sat, vjerujem da cu sebi jedan ugrabiti uskoro.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ekran je takav, nije slucajno stavljen. Garmin na najskupljim satovima ga fura, pebble ga je koristio, vidi se po danu super, to mi najviše treba, na Mi Band zaboravi vidjeti vrijeme na suncu. Jedino mi je dizajn malo ružan, ali za bajkanja i teretane ebat ga, dosta nudi za cijenu.