BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ima već nekih speedtest ova i kod nas na tim brzinama ;)
     
    zdici likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni jucer kuci adsl opet steka, konekcije ima al 1mbps ili se ne moze ni izmjeriti nego moram reset modema. Nesto cackaju da valja a nisam upratio da su javili korisnicima.
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Mojatv full evo vec nekoliko dana brzina varira, iptv štopa jer padne konekcija.

    Valja ih zvati haman, totalno loše.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. chenta

    chenta Aktivista

    Meni je trenutno brzina oko 5mbps a na speedtest sajtu nema bhtelecom servera. Jedva sajtove otvara, ima li jos neko problema..?

    edit: otcepilo je evo opet
     
    Last edited: Apr 30, 2019
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ne mogu da otvorim github, stackoverflow i tako te stranice a bas mi treba, kako vidim problem je samo kod telecoma?
    edit: procepilo je
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni je bolje sada kako sam promijenio DNS servere na svim uredjajima.
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Zeza bh telecom dns meni na mobitelu uopste nece ucitati youtube video sav sto ima pola pokaze pola trazi ucitava..promjenio dns sve ok
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja. Ako moze mala pomoc :) kupio sam ultra start paket (treba mi ultra kartica za gps tracker). Kako dokupiti jbenih 500MB saobracaja??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    *110#
    Dokup Internet saobracaja ili Akcije gdje pise odaberi paket.

    Stihi ako mozes prenesi u BH Telecomu daj bolan da se rijesi ovo bolje oko dokupa na *110#. Ja kod sebe imam u telefonu Hrvatsku karticu bonbon prepaid za HR i Europu citavu. Vjeruj da su oni bolje rijesili odabir paketa odaberes sta zelis na kraju samo pita te odgovori sa DA ili NE i pise ti Trazeno ucinjeno! Kod nas glupo rijeseno cekas poruku obavijest do 5minuta da ti odobri da krenes koristiti paket.
    Zasto komplikovati?! Kada moze jednostavno :)
     
    Last edited: May 3, 2019
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Dobijem odgovor: Usluga Moj vodic trenutno nije dostupna za Vas broj....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  11. zdici

    zdici Aktivista

    Jesi ti drug kupio Ultra SIM karticu razgovori+sms+Internet ili je ona posebna samo za Internet+SMS ? Ako je ova druga moguce da je na njoj drugacije nesto :) ako je prva pokusaj napraviti prvi poziv pa onda probaj :)
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Eto šta sam kupio. Otišao na trafiku i tražio broj i dobio to.[​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    U većini slučejeva za aktivaciju internet paketa treba proći 24 sahata kod novih brojeva kad se tek aktiviraju.

    Da se nebi peglao, nazovi podršku sa novog broja i zamoli da ti oni to aktiviraju.

    Naravno moraš imati dopune na kartici.

    Ili , ako ti niej hića, sačekaj sutra pa to uradi sam.

    Ali meni nije poznato da imaš opciju od 500 MB interenta.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Valjda je aktivirana čim sam zvao prvi put :) koliko sam skontao na ovoj kartici dobijem 3KM i 1GB, ali ja to nigdje ne vidim. Vidim samo ovih 5KM koje sam ja dopunio.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  15. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jesil unio APN postavke?
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma ne mogu ni doci do toga, jer na trackeru blinkaju sve tri lampice bio sim u trackeru ili ne :(

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    grom mi spalio danas INNBOX V50-U router od BH Telecom da li im ga vracam u poslovnicu ? ili da ostavim da stoji..jer sam srecom imao odmah kuci zamjenski svoj fritz!box
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ostavi ga negdje,ako budes nekada odjavljivao uslugu,predaj im ga i to je to

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    A sto ne bi trazio zamjenski?
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Upravo tako. Sto bi rizikovao da grom spuri i taj tvoj. Javi se supportu i traži zamjenski modem, a svoj drži za nedaj bože opet.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk