All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. selvin

    selvin Moderator

    Ebg Tale sad. Stvarno poredis rav4 i duster?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A sta fali dusteru
    Vozio sam oba, duster koristi nisanov 4x4 pogon i renoov 1.5 dci motor, sta to rav ima specijalno.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    http://www.federalna.ba/bhs/vijest/275122/jd-power-objavio-najpouzdaniji-je-peugeot
    Pošto volite pljuvati po pežou.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ford ispred Toyote, how yes no.
    Te statistike su svakako nereprezentativne, neka sitnica sa tipa akumulatorom se racuna jednako kao totalni fail motora.
    A i glupo je u istoj statistici imati shitboxe od hiljadu kila, volanom, tockovima i mjenjacem, i nesto tipa Audi A6 sto ima milijardu senzora.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa zar se ne proizvodi u Turskoj? Cudno, dosad su Toyote bile bez carine. Jedino auto za koje znam da ima carina je Mazda. Korejci odavno proizvode u Slovackoj, Suzuki je Madjarska... svi imaju u Europi pogone.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sedan je kao evropski a hatch je kao japanski. Tako mi je rekao. A on hoce hatch.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, primjetio sam vec da sedan ima uglavnom 1.6 atmo benzinca iz prosle corolle, a hatch ovaj noviji 1.2 turbak. Ali i hybrid verziju :D. Al jest fakat razlika u cijeni, pozamasna.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jaran imao dva aurisa 2008 i 2015. Vozio se u ovom novijem auto sepet ja ga ne bi nikad uzeo.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Toyota, generalno losa izrada, posebno unutra, gledam novu corrollu, pa ta unutrasnjost je u evropi furana prije 10 godina.
    Toyota i generalno pada, nekad je bila prva u svijetu po prodaji, sad je prestigao VW.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa to su ti debili, na svako skuplje auto komentari identični.

    Nije ni skup, ne računajući odvratnu boju unutrašnjosti :D posljednji NA Ferrari ovaj ima sve predispozicije da u budućnosti bude dosta skuplji.
    Naravno ne kod nas :D
     
  12. GV

    GV Komšija

    Ferari se kupuje nov, a kada ga izgustiraš onda ga prodaš papcima na istoku.

    Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa upravo to, isto ja pricam za tojotu, sve je to okej, ali tojota je kao vrijedna zena, radi i sve to ali brate nije zgodna, i onda sta ce ti, nijedna tojota niksd nije osvojila nagradu za najauto. I kad ja kazem recimo da je 3008 top autic napadnu me. Pa brate 3008 je zgodna zena, a ostali kvaliteti, pa ebi ga. Ferari je elitna zena :D
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Eno njega opet sa nagradama za naj auto, kao da je neko mjerilo kupljena nagrada.
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Druže nemam ja ništa sa nagradama, ali kad uđem u auto iz 2019 hoću da se osjećam kao sa zgodnom ženom.
    A to je ova 3008 iz 2017
    [​IMG]
    A ovo je korak nazad u prošli vijek Corrola 2019
    [​IMG]
    CH-R 2019
    [​IMG]
     
    Last edited: May 22, 2019
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    I to 3008, nema pdvratnijeg i kičastijeg auta :D
     
    Aldiin likes this.
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ovi novi modeli su vec dosta bolji. Ti stariji su bas ono ko autobuscic na tockovima :D
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Po cemu je bolji enterijer u tom 3008?
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Po čemu nije, 3008 a fantazija interijer.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tale tripuje.