Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesi gledao rectify? Čini se zanimljiva.
    Amerikance sam prestao na trećoj ja mislim, nisam više mogao trpiti onu odvratnu paščadiju im od djece.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Rectify je spora drama. Meni je sjela. Ako ti ne odgovara prvih par epizoda, nece ni poslije.

    "Americans" je meni sjajna. Najbolja u žanru sto sam gledao. Nekako su u onima akcijama zaobišli gomilu hodivudskog bullshita.

    Sto se djece tice, mali se nije ni primjetio. Mala je u pocetku iritantna ali s razlogom. A sin od detektiva je bio drven. Nebitan lik.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    E brate ne znam kako ti njihova djeca nisu bila iritantna :D ja pizdio i na kraju prestanem gledati. A i generalno nije mi sjela, mada preporuka, razumijem kome se god svidi, valja seriju probati.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hvala na preporukama. Zvuci zanimljivo, sad, sigurno ce mi smetat ta djecurlija, gotovo je jer vec sam procitao. :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj i The Leftovers. Tri sezone. Zavrsila prije godinu-dvije. Fantasy je pa ima nebuloza ali gotivna serija. Odlicna glumacka postava.

    "Three years after the disappearance of two percent of the global population, a group of people in a small New York community try to continue their lives while coping with the tragedy of the unexplained nature of the event."

     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mindhunter season two will be released on Netflix in August.
     
    edgsi likes this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Chernobyl
    odgledao 3 epizode...serija je vrh
    u ove prve 3 epizode najvise para oci to kako politika i neki interesi ne hebu ljude ni 1% ,posebno kada ljudi koji nemaju pojma sta je sta upravljaju sa milionima zivota
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odgledao sve tri epozode u cugu, dobra serija.

    Sjecam se dokumentaraca o Cernobilu, znam da je uzrok nesrece dijelom los dizajn reaktora ali je vise bio problem ljudska greska, nestrucan kadar.

    Sreca kod nas nema nuklearnih elektrana, jer kako se preko stele dobijaju diplome i zaposljavaju davno bi ovdje bila repriza Cernobila...
     
    forzamilan likes this.
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  10. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Gledao sam ja neke tri sezone čini mi se.. prestao gledati kad su snimali 4 tu sezonu. Dobra je serija, radi se o gradnji pruge koja povezuje istok i zapad SAD. Nema toliko pucnjave, više je nalik na Deadwood seriju, interesi, mito, korupcija, borba za prevlast...
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    Pregledao sam ja kompletan Hell on Wheels. Dobra je serija, nije staticna da se dugo radnja odvija na istom mjestu, glavni glumac dobro pogodjen, vizuelno ko voli divlji zapad ima lijepih scena, malo radnja postane kasnije sapunicasta ali meni nije upropastilo dozivljaj.
     
    Ronaldo_9 likes this.
  12. monK

    monK Komšija

    Černobil - ozbiljno štivo.
     
    Esh likes this.
  13. Esh

    Esh HWB

    Dobra produkcija, puni stvari su baš skinuli do detalja.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Odgledah sinoc sve 3 epizode Černobila u cugu, 10/10
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja sam, odlična serija.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Kojim danima stižu nove epizode na Eon?



    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Cetvrtkom ako se ne varam.
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Chernobyl extra extra. Jedva cekam sutra novu ep.

    Jedina zamjerka, trebali su seriju uraditi na ruskom.
     
    Last edited: May 26, 2019
    MakaveliTheDon likes this.
  19. Neso

    Neso Komšija

    Jos nekih mjesec dana do 3. sezone Stranger Things :)
     
    Esh likes this.
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista