Baldur’s Gate 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Mar 15, 2012.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  2. vutra

    vutra Komšija

    Čini mi se da sam negdje čitao da se radi o nekim HD texturama i generalno upgrade-u za BG2.
     
  3. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    O pa jos samo pola sata, odlicno, ja sam cuo da najavljuju BG3.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Eto odbrojalo, sad pola interneta pokusava da udje na stranicu i naravno neide :mrgreen:
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  6. extibo

    extibo Komšija

    Meni MDK2: HD, kao ni MDK2, nije nimalo sjeo. Nadam se da ce BG remake odraditi bolje.
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    Esh, FearLess, Vedo and 1 other person like this.
  8. vutra

    vutra Komšija

    Esh likes this.
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo meni izgleda TOP!
     
    Esh likes this.
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Haha, back to the future :D
     
    Esh likes this.
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa realno izgleda identicno Divinity 2, sto nije tako lose, ali mogli su i nesto novo ubaciti.
     
    Esh likes this.
  13. monK

    monK Komšija

    Ja bih ovo dopustio da odigra samo onih 10% što su prekucali 1 i 2 (i samim tim zagarantovao propast i same ideje o četvrtom dijelu).

    Ne kontam majke mi, toliko hvaljene igretine, a samo 10% ljudi ih uspjelo odigrati kako treba.
     
  14. Decerto

    Decerto Komšija

    zasto ? igre su tu da ljudi uzivaju,a ne da se gleda ko je veci fan serijala. Ja npr nikad nisam ni vidio warcraft 1 i 2 ,a na trici sam proveo deset godina zivota. Isto tako i sa vampire bloodlines. Za prvi dio nisam ni cuo,a bloodlines mi je jedna od omiljenih igara,iako je bila puna bugova. Za baldurs gate pogotovo. Necu da se pravim da sam neki dnd fanatik ili da sam igrao prvi ili drugi dio,ali trojku cu sigurno uzet jer mi se igra sa friendom u coopu. Mogao bi da ti navedem jos barem deset igara koje sam igrao od drugog,treceg,cetvrtog dijela,ali whats the point.
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa nije samo to, ja sam dosta igara odigrao skoro do kraja, ali npr nisam porazio zadnjeg bossa i sl.

    Jednostavno se nekad čovjek zasiti, provedem previše vremena pa napravim pauzu i onda ne nastavim, ili počnem nesto drugo igrati itd.

    Npr GTA:SA sam igrao hiljade sati, došao do zadnje misije i nikad je nisam prešao, al sam svako malo ulazio u igru i zezao se.

    BG3 svakako nije za svačiji ukus, ja sam poželio kvalitetnu sp dnd kampanju i bas kontam da bi mi moglo pravo leci jer dugo nisam igrao ništa što nije čisto Online napucavanje.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Esh

    Esh HWB

     
    AdoSA and Reventon like this.
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Esh

    Esh HWB

    FearLess likes this.
  20. Esh

    Esh HWB

    Novi datum za early access 30. septembar.

     
    Last edited: Aug 18, 2020