Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja sa zenom krenuo gledati, nahajpani do bola. Pregledamo prvu sezonu, meh, al hajd... kontamo mozda ce se nesto desavati. Pregledamo i drugu, i nista vau.

    Pocnemo trecu par epizoda i fajront.

    Pitam raju sta je to toliko posebno, kad ce se poceti nesto desavati, a svi mi kazu pa to je to :S

    Ok prica i zamisao, ali puno boljih serija sam gledao.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    NaLe! likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nastavi gledati, neces se pokajati ;)
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa zar nisu prve tri sezone najbolje, a već se pokajao :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, zadnje dvije sezone su ok a ima i gomile bullshita.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je kompletna serija odlicna. Ako cemo oko bullshita, daleko ga vise ima u GOT. Chernobyl je dobra ali je mini serija pa se ne moze porediti.
     
    SpookyMoO likes this.
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja pregledao prvu sezonu i stao, nisam mogao vise, ubila me. Ali dacu joj nekad opet sansu i pregledati pa dati konacan sud. Za razliku od Žice npr. koja mi je haos bila.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    MakaveliTheDon likes this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    GOT je bas fantazija. To je vec shit show. I breaking b. je fantazija u poredjenju sa: the wire, cernobilom, detektivima ili the americans. Beeaking b. je dobra ali da su jos jednu sezonu snimili, Gus bi se pretvorio u Marvel junaka. Samo je BB spora. Ne lezi svima jbg. Sjeti se epizode "fly". To je doslovno placeholder. Ako nekome ne odgopvaraju prve 3 sezone, koje su realno najbolje, nece ni ostale dvije. Isto better call saul. Ako pogledas prvu sezonu, pogledoa si sve. Ako misliš da se ne desava nista u prvoj sezoni, ne desava se onda ni u naredne 4.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    i bolje sto je cernobil mini serija, takve su i najbolje. Zamislite samo da je cernobil u 8 sezona koje bi to sranje bilo. Kamo srece da se true detective zavrsio na prvoj sezoni, bila bi najbolja serija ikada, ovako sranje zesce.
     
    MakaveliTheDon likes this.
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam breaking pogledao tri puta. Za mene je fenomenalna serija. Samo sto sam druga dva puta, skyler skipao, ide mi do bola na zivce .
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Logicno da su neki dijelovi izmijenjeni radi kompletnog narativa i krajnjeg experience-a gledaocima ali vjerujem da nije serija daleko od toga sto se desilo. Usudio bih se reci, poznavajuci Rusiju i dokle su spremni ici, da je bilo i gorih tu stvari koji su se presutile i nikad nisu izasle na vidjelo dana. I ovu je seriju morao neko "aminovati" s vrha prije nego sto je pustena na jednom kredibilnom servisu poput HBO-a...
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Politika, i danas su podjeljena misljenja. Ne ponovilo se. Kad skontas koliko ima jos tih elektrana i oruzja najezim se
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Esh

    Esh HWB

    Dark S2 je na Netflixu od jutros.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    the boys ce biti prava zabava :D hahaha
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Plus

     
    Neso, Ronaldo_9 and forzamilan like this.
  17. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ko voli detektivske serije, dobra: https://imdb.com/title/tt5583512/. Inace pregledao sam dosta bbc crime dramas, ali ova se izdvaja

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    1 i 2 epizoda S2 odlicne, nisam stigao dalje.
     
    Ronaldo_9 and Esh like this.
  19. Esh

    Esh HWB

     
    Ronaldo_9 likes this.
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Djeca rastu i razvijaju se kao char-ovi u RPG igrama. Baš mi je zadovoljstvo pratiti njih i seriju...
     
    Esh likes this.