Ljetovanje...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by mobsterc, Jun 7, 2016.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sjever je prica za sebe...sto juznije to tuznije :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja odletio par dana na Pag tj. Novalju, bio na Sonus festivalu.. Bio sam i prije 3 godine ali ovo je sada smijesno. Voda na trafici 20kn, komad pizze 25kn, piva 50kn. Pa nije Monte Carlo druze... :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E to je bas preskupo.

    Cak ni u Istri nije toliko.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ja deru li deru

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Preskupo je, rvatske je generalno poskupa za nas. Konzum u Zagrebu je skuplji dosta za gotovo sve proizvode, mislim pdv im je veći, treba samo poći od toga. More je pjesma za sebe, ali opet za strance je ok. Meni tetka u Antwerpenu živi i njoj je 10kn za kafu ili sladoled jeftino kada je kod nje duplo skuplje. Tako da jebiga treba seliti u crnu goru ili možda sprašiti u Grčku kad već trošiš lovu, dosta rvatske :D
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Bar gdje sam ja dosada bio, cjene jesu vise nego kod nas, ali prihvatljivo je, kava nekih 0,5-1km skuplja nego kod nas piva ista cijena.
    Restorani isto, to je u 10km sve. Drugo sada usporedivati otoke i slicno, gdje je ocekivati da je sve dosta skuplje.

    Iako od ove godine cu i ja samo gledati tripadviser, bar sto se restorana tice, tek zadnji dan skinuo aplikaciju, i nasao restoran koji je sami vrh ponude, a malo je zavučeniji pa ga uopce prije nisam ni vidio, a cijenom i ponudom mnogo mnogo bolji od ovih ostalih. Tako da eto preporuka za Tripadviser ako ga tko ne koristi.
     
    dino73n likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ide li se na more ove godine? Ja ako naletim na neki jeftin apartman mozda i odem, nije da sam nesto posebno zagrijan. Kolegica bila u Grčkoj pocetkom juna, rezervisala prosle godine u septembru :D
    Izasao je smjestaj oko 200KM, hranu je tamo kupovala. 10 dana + 2 dana autobusa.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja evo na putu nazad, svratio u Blagaj :) 10 dana supetar, prijatelji imaju kuću 300 ojra

    Sent from my Huawei P30
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Bio sad za 1.maj u Splitu, otvorio sezonu, onda uskoro idem u Makarsku, pa s firmom u Neum, mozda i nakon toga gdje odem ako se ukaze prilika :D
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pula od 8mog do 18tog mozda, pa onda malo BiH. Ako ko bude u Istri tad mozemo kafu piti.
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam u Kaštel Stari od 1. do 9. Augusta... ponavljam se,i prošle godine isto... Blizu Split,Trogir za izaći uveče...
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ovo ljeto standardica, Novalja - Sarajevo - Novalja od 6.7 do 18.8 :)
     
    Esh likes this.
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Bio zadnju sedmicu maja u Grckoj, Corfu. Za august jos nemam tacnu destinaciju ali samo neka je more i neka sunce sija :)
     
    Esh likes this.
  14. Esh

    Esh HWB

    Ko te zna pomislio bi da po 20 dana prenosis svake god 8)
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma ljetuje na racun djece... :D
     
  16. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    H.Novi, upravo...najvažnije-
     
  17. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    -cijene... smještaj, pofin 30e, kaffa na plaži 1,3 pivo u Idea 0,9..nemam ambalažu, doplatio kauciju..ne kukam, samo mi je ovde poskupo, obzirom da nema prirodnog hlada, da znao sam da je tako, i da moramo iznajmiti ležaljke i suncobran. Moj utisak, Makarska je Saint Tropez...sorry , internet šteka...
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja odoh aBd 30.6 do Ruskamena (Lokva Rogoznica) da dupe ohladim.Ne znam samo kako cu malenu svoju ganjati.Postao sam skroz alergican na sunce.Sav se ospem i toliko podje da svrbi da bi glavom od zid.Na kraju si sam spucam injekciju u dupe

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Od raje koja je bila u Italiji, ima li ko preporuciti kakvu turu? Kontam da se zaputim jedno 5 dana u solo varijanti, i to neka varijanta vozom od grada do grada, mozda 3 grada obici. Isplati li se takvo nesto? Ostao bi i duze da imam odmora. Sramota me svijet obisao a u Italiji nisam bio :D pa rek'o da to ispostujem tj da uvezem sa dolaskom u Sa

    Btw letio bi naravno Copenhagen pa do nekog grada. Mozda neki i neki let od grada do grada ako karte ne budu preskupe. Ali veca bi mi zajebancija bila vozom.

    Ispucao sam GO ove godine na put u USA tako da od nekog veceg ljetovanja nema nista, vec par dana Italija i onda u Sa koji se dan tuspasiti za SFF. A na zimu aBd Island planiram, da odradim koji trening u Hafthorovoj teretani :D
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pici gore po Toskani, mislim da je najljepsi dio Italije ... Siena, Pisa, Firenca i sl. Nije losa ni Verona, Padova pa usput u Veneciju (gdje ja ne bih vise u zivotu otisao) ali eto, ko voli nek izvoli. U Rimu nisam bio, volio bih.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    Last edited: Jun 25, 2019