Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod wirelessa imas taj staticki šum. Riješiš ga se da na slušalicama pojacas minimalno a na PC-u 100%. I obruto, ako su slušalice na max, a player minimalno, bice neupotrebljive. Opet kazem, ne znam da li je kod svih modela isto. Ja sam davno koristio/probao nekoliko i sa svima je bilo isto iskustvo. A samo su sony-eve imale automatsko gasenje kada odu u standby mod pa "šume".
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. darsh

    darsh Aktivista

    Šta kažete na Razer Kraken Essential za 35$,
     
  4. commit

    commit Guest

    Da li je ko probao oneplus bullets wireless v2 slusalice?
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]


    Ima li ko od forumasa u Sarajevu ovo? Gledao na piku nisam naisao na ovo
     
  6. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  7. Esh

    Esh HWB

     
    Sena likes this.
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Preporuka za QCY T1C i T2C. Dosta raje uzelo i niko se ne zali, kvalitet zvuka bi mogao biti bolji, ali je ok s obzirom na cijenu.
    Meni je dosla varijanta T1S koje su u biti T2C.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Preporuka za bt slusalicu u vožnji, sa mikrofonom, za pozive samo, do 50ak km, ako takvo što postoji uopće.

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nije da trollam ali samo da se požalim na razera... Hajde što in nije zvuk neki, što me jebe ovo 7 1 I driver I na windows. Ali što slušalice koje sam može se nabrojati na prste ruku koliko puta nosio ovako se raspadnu, fakat mi nije jasno

    U glavnom Razer me bas razočarao[​IMG]

    Sent from my Huawei P30
     
    Decerto likes this.
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Na našem tržištu samo Sony, ko ima para 300+ pravac Mediamarkt i nađes si kakav Bose, Marshal ili bili šta drugo iz sekcije pro audio opreme.

    U zadnjih 10 godina sam na periferiju dao više para nego na sve ostale komponente zajedno, i fakat sam prestao sa bacanjem para na Razere, Kone, HP, Logitech i Creative.

    @Qler pogledaj na ali express, dx ili gear best traži replacement earbuds ili earpods ili cushions.
    Za 10 ak KM nerijetko dobiješ bolje od fabričkih.
     
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    @Qler mene je razer toliko razocarao,da sam slusalice dao dzaba. Bio u atini jedno vrijeme i odem u medimarkt kad vidim razerove kraken v2 pro na dealu,bile oko 70 evra...kupio,usteko u laptop (koji je imao quad dac - pojacalo),slusalice katastrofa. Mutne,bass prejak,mikrofon uzas. Spakovao ih i poklonio za dzabaluka .

    edit : usput,imam i razer mamba TE mis,koji svako malo razbijem od sto. Gore smece u zivotu nisam koristio. Svako malo kursor podivlja,milion tema o tom problemu na internetu. Nema mu spasa. Jedino sto me fino sluzi jest ova blackwidow tastatura,inace,sve ostale razerove prozivode zaobilazim na 100 metara :D .
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa koje ostale kada si sve pokipovao :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kod mene razer kraken na usb ne sjecam se model tacan 90 eur platio prije mozda 3 god u mediamarktu eno ih bukvalno ko nove doduse preko godinu kupe prasinu. Zvuk ok kvalitet mic odlican. Isto tako negdje imam prastari mis kraken razerov jednom mjenjao mikroprekidac ne mozes mu nista neunistiv mis a uzeh ga jos dok je cod2 bio aktualan.
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Kod mene Logitech G230 I mis G400 sluze evo vec 5-6 godina.
     
  17. Esh

    Esh HWB

     
    Sena likes this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    M3 Sony preporuka i od mene, iako sam ih probao samo, ne posjedujem ih licno.
    Sto se Razera tice, kvalitet je los, tresher ove se cine ok,i zvukom i izradom.
    Ali Steelseries 9X su fakat po meni najbolje wireless sluse za gaming/filmovi, bt za phone da ih nosat mores,baza, izuzetno dobra izrada, ali cijena.....
    Ja sam ove razer uzeo jer su na amazonu bile -100usd.
    Dolby virtual nisam ni upalio jer na xbox koristim atmos for headphones, jer mnogo je evoluirao od kada sam ga kupio, to je prije nekih 5 mjeseci.
     
    Last edited: Aug 12, 2019
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kupio Anker SoundBuds jer mi je više pun klinac ovih on-ear slušalica koje platiš kao suho zlato, a dobiješ qrac u lijepom pakovanju. Izašle me 25$ + nešto sitno za shipping. Baterija traje 6 sati, zvuk za te pare pre pre dobar, mikrofon kao i sve ostalo radi bez problema. Uglavnom nisam bio zadovoljniji slušalicama dugo vremena...
     
    Last edited: Aug 13, 2019
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ih koristim par mjeseci, super zadovoljan. Čak je bila i jedna smiješna situacija, tetka ih proba i oduševi se, kaže nsruči i meni jedno odmah, moje su užasne. Reko koje imaš, kad izvadi airpods :D i stvarno kad uporediš zvuk ništa ove nisu lošije osim što je ispadaju iz ušiju.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk