Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Šta je bolje u odnosu na prošlu godinu?
     
  2. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Globalno igra je vise otisla u smjeru simulacije. Dosta je primjera, recimo svidja mi se sto je teze dati gol. Realnije su situacije oko borbe za loptu. Nekako svaki put kao da vise finiraju pokrete i driblinge, a tu je cini mi se i nova opcija driblanja sa desnim analogom.
    Najveca promjena, moglo bi se reci je kamera, koja je sad "aktivna", da je tako nazovem. Promijeniti kameru nakon toliko godina igranja se meni cinilo kao katastrofa i otpisao sam igru odmah zbog toga, ali nakon jedne utakmice shvatio sam da i kamera nekako doprinosi toj realnosti, i recimo u proslim dijelovima smo imali samo jedan ugao, a sad ih ima vise. Tako da utice na cjelokupan dojam situacija koje se desavaju, suteva i pogodaka.

    Definitivno, preporuka za probati, demo moze i online match, sto mislim da nije bilo ranije.
     
  3. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Eh, da i ime je promijenjeno, sad je eFootball PES 2020, moze se ovo kritikovati na prvi pogled, ali ako u narednim koracima marketinga izbace ovo Pro Evolution Soccer i ostane samo eFootball, mislim da je to iznimno pametna odluka jer ce biti eFootball vs FIFA. Zanimljivo...
     
  4. chenta

    chenta Aktivista

    Ja igram demo vec oko 10h i igra je znatno napredovala u realnosti, vidjecemo kakva ce biti full verzija, bar za sada ima potencijal da bude najbolji pes.
     
    Zer0 likes this.
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Jel i dalje u BiH moguce instalitati samo preko vpn-a?

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. chenta

    chenta Aktivista

    Danas u 19h je pes2020 out na steamu.
     
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Probao fifu, cak ni ni Fifa Street odn. Volta im nece ove godine pomoci protiv PES-a
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ali opet ce biti ista prica, turniri, licence, FUT, brand..
     
  10. chenta

    chenta Aktivista

    Ove godine su dosta jace licence.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma nema svrhe, mislio sam da komentarisem recenziju, ali ovaj Esh je skroz protiv ovog PES-a :)

    Uglavnom ovaj recenzet ne zna o cemu prica stvarno.
    "There's a lack of responsiveness across the board here that sabotages refined dribbling"
    Ne postoji igra koja ima trenutno finije driblinge od PES-a, znaci suprotno od brzog trcanja sa R1, postoji sporo kretanje igraca na R2, kad igrac uspori i drzi loptu blisko uz sebe. Tako se dribla recimo dosta "finije" i ne moze biti preciznije kad se udje u sesnaesterac.
    To vjerovatno osoba koja je radila recenziju i ne zna, a da ne kazemo da postoje "finte" sa desnim analogom. Znaci suprotno od trcanja, ja ponekad znam da izbacim trojicu u 16 kad igram online, jer se jos na to sve doda faktor pritiska i napetosti kad ti neko udje tako blizu gola, a bas zna sa loptom. Ponekad kad neko drugi igra sa Barcom i kad je vrsni dribler, sav se oznojim koliko se moram braniti kad je lopta kod Mesija, a igrac koji njim upravlja je profesionalac. Nezamijenjivo stvarno.

    Da ne sirim temu, dalje...Uglavnom isto tako postoji finiji sut sa R2, vise tehnicke prirode i manjeg inteziteta koji bas sluzi da se majstorski uvuce lopta u mrezu. Ma haos...
     
    EL NINO CFC and Ragnarok like this.
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesu li online ista popravili?
     
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma meni je super online bio za demo, znalo se desiti da naleti neko sa slabijom konekcijom pa je malo zezalo, ponekad i izbaci iz tekme, ali sasvim dobro je bilo.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  16. Esh

    Esh HWB

  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    PES je bolja opcija svake godine, samo što moraju popraviti pas u prostor i nicije lopte, poglupe odbrambeni igrači.
     
  18. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Moze li preporuka od nekoga ko se bas razumije, imam nekoliko pitanja.

    Mislio sam da kupim Pes2020:
    https://www.cdkeys.com/pc/games/pes-2020-steam-pc

    - Preporuka za najbolji free VPN, da ne placam bezveze samo radi toga?

    Znam da se ne moze aktivirati u BIH, pa me zanima sljedece, je li procedura ovakva:
    (Na Steam-u podesis drugu drzavu pod View My Profile, udjes u Store Preferences -> Account Details i tu takodje podesis drugu drzavu)

    - Koju drzavu? Njemacku, Holandiju? Da li je bitno da je drzava blize nama geografski i da li ce po tome traziti protivnike jer se to kasnije ne moze mijenjati vise, a i zbog lag-a?
    - Koji je najbolji option file sa imenima i eventualno dresovima, ali da ne mijenja gameply i slicno? Ne mora biti free.

    Ima li neko iskustva da je kupio pa da igra online na Steam-u full igru.
     
  19. chenta

    chenta Aktivista

    Imas PM.
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Moze li i meni uputstvo kako da kupim :D