Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ma znam :D ali eto kad sam vec kupio mislio sa ovim jaranom da zadamo malo coop.Probao i na experience account od jarana na svojoj masini,ali ne moze nikako veze se za hardwer :D cirkus.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  3. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Sada je kasno nazalost,a to je veoma dobra fora da sam znao :( slao sam i na pik molbu nekim likovima za koje znam da imaju RTX karte i niko nije voljan da izadje u susret vide poruku i ne odgovore.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam nikad registrovao RTX key ali kako ce ti neko registrovati ako se veze za hardware? Kako ti jaran misli igrati onda ako se veze za hardware na kojem je registrovana?

    Može li recimo on sad tvoju igrati i ako je registrovana na tvom PC-u? Dobra cijena, steta sto je igra losa.
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Pa key voucher se unese na account gforce experience,a onda na mail dobijes originalni serijski key za bethesda launcher.Znaci samo nam treba vlasnik RTX grafe da preko gforce experience to odradi sto je sekund posla i da nam posalje taj serial key koji dobije na mail.

    Naravno treba nam neko ko ima RTX kartu,a nema namjeru na ovaj nacin uzimati igru sebi.

    [​IMG]
     
    Last edited: Aug 9, 2019
  6. Esh

    Esh HWB

    Trine 4 dolazi 8. oktobra:

     
    Reventon likes this.
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Opa zaboravio sam na ovaj serial. Ovo bi se moglo odigrati.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bas me interesuje sta su napravili sa novim NFS, prosli mi je lego samo tako. Da hoce samo ubaciti nocni setting iz pretprosle igre bilo bi idealno.
     
  10. vutra

    vutra Komšija

    https://nm.reddit.com/r/pcgaming/comments/cq0t1n/more_leaked_info_on_need_for_speed_heat/
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    NFS feminism
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne izgleda lose, ne smeta mi ni zenski avatar. Mislim da ces moci mijenjati avatara jer na ea stranici za preorder deluxe verzije navedeno je
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne smetaju mi zenski likovi, daleko od toga. Ali ovo guranje feminzima na silu u pojedinim naslovima smara. BF5, far cry new dawn, Wolfenstein itd.

    Neka kreiraju novi IP kao: Tomb raider, Horizon Zero Dawn ili Hellblade a ne da mi igre pravi Anita Sarkeesian kao sto je to slucaj sa EA igrama.

     
  14. xman

    xman Komšija

    Feminizam i SJW su dva vrlo ozbiljna oblika kuge.
     
    Vedo and Aldiin like this.
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Previše slobodnog vremena neki ljudi imaju definitivno.
     
  16. Esh

    Esh HWB

     
    Picoooka likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

    hurmash1ca likes this.
  18. Scholl

    Scholl Aktivista

    forza Horizon 4 Lootbox mi crasha nakon pokretanja na onom intro videu.
    Windows mi je 1903 verzija, instaliao sam po uputama sve
    Blokciro u firewallu inbound i outbond exe file od forze
    zadnji driveri na grafickoj insatlirani

    Zna li neko neko rjesenje?
    Googlo sam, gledo na youtube , ali sve su to rjesenja koja sam vec probao i koja su ljudima rijesila fix...
     
  19. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Je li ti izbaci neki error konkretno ili samo black screen bude i izbaci te?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Prvi DLC za Metro Exodus dostupan sutra.

    The two Colonels

     
    Sena likes this.