BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovako syncan max ti je 70Mb
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa ti pokazujes maximum svoje linije, a ja ti kažem da može dosta bolje (nisam mislio na tvoju liniju, nego općenito, a to je to što ti imaš i ne može više a i da može to je par Mbps). Meni se u sudu modem synca na 130Mbps cini mi se, a to je nekih 100tinjak metara parice)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    zdici likes this.
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    zdici ako imaš od telecoma modem spoji i uporedi vrijednosti, updateuj to čudo na 6.85 ako već nisi
     
  4. zdici

    zdici Aktivista

    Zadnji mu je firmware. Prijavio prije 10 dana na 1444 da mi donesu novi VDSL router stari Iskra mi izgorio u grmljavini..niko me nije nazvao. Sreca imao ovaj fritz!box rezervni. Daj to malo Stihi poguraj za modem :)

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Bezobrazno velike cifre uređaja...
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Termostat od 439KM, mozes klimu ugraditi :D
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jao jao cijena pa tacno nisu normalni!?!

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma de ba. Pametna uticnica Alfawise 16A košta 15$. neka njih košta 20$ s dadzbinama, to je ~35KM. A uvoznik iz kine je neće platiti ni 5$. Tp link je kinez koliko ja znam, ne mnogo različit od Tende i sl. Sa Xiaomi smart gateway i njihovim gadgetima se može sve ovo dosta jeftinije napraviti...
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Kruze neke price da ce za nekoliko dana na MojaTV doci SK kanali, jos jedna patka ili ce biti nesto od toga?
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ide to garant ko sto se ide u NATO i EU :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    I ja nesto kontam da ce biti tako, ali eto, nikad se ne zna, cuda se desavaju :D
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prica se o SK jos od prosle godine, nadati se da bude nesto od toga.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Poseban paket s prilično većim cijenama...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Za BHT korisnike se samo isplati da SK bude u dodatnom paketu kanala, u HD rezoluciji i do 10km.
    Mada ko proba Skysports ( ;)) sa Fifa like komentatorima ni neće čekati SK sagu da se završi.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Naravno, jer ima korisnika koje sport ne zanima :) ali pak ima i onih koje samo to zanima. Ovim drugim bi trebalo omoguciti samo SK ako to žele. Ali to se neće desiti, jer svi samo ucjenjuju i tjeraju te da plaćaš ono što ti ne treba i ne koristiš.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo i kod nas u Bugojnu dodje 4g.Ali uzmem danas i od haloo mreze zamjensku karticu.Inace imam bht u tel,a kao drugu sim karticu ovu haloo.I haj rekoh da testiram.Pa bolje rezultate imam na haloo nego na bht!!Ja sramote majko mila
    Prvi rezultat je bht a dr haloo mreza [​IMG]

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovisi od lokacije, jačine signala na nekoj tački, činjenice da Haloo ( Eronet) ima mnogo manje korisnika po baznoj stanici u čitavoj BiH osim možda zapadne hercegovine.
    Jedan hejter sa posla je rekao, kada bi Eronet-ove bazne stanice imale power savings, ugasila bi im se 4G mreža :D
    Sačekaj da budu sve bazne stanice puštene/zamjenjene pa ponovi test
     
    dams82 likes this.
  19. selvin

    selvin Moderator

    I kod mene drug u Tuzli na nekim lokacijama ima bolji rezultat na mtelu nego bhtelecom. S tim da je jedno 150 hiljada bhtelecom i mozda 500 mtel usera. Tako da su vecinom sami na baznim stanicama :D
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    BH Telecom nakon mjesec dana cekanja mi danas donio VDSL router novi stari odnio u poslovnicu grom ga spalio..do sada jedno 2x puta prijavljivao na 1444 da je uređaj grom spalio niko me nije nazvao haloo treba li novi modem :D ja ozbiljne firme majko moja..da danas nisam covjeka sreo u gradu koji radi u BH Telecom i rekao mu da je crkao modem da mi novi ponese nebi ni dobio :) sa ovim ZTE ZXHN H267N V1.0 imam malo bolje kvalitete linije nego sa starim fritz!box i dosta brze mi se ovaj sinkronizuje sa mrezom..
    Jedino mi je softver stari > V1.0.0_BA.1T7 ima li potrebe Stihoklepac nadogradjivati na najnoviji ?
    [​IMG]
     
    Last edited: Aug 15, 2019