P: Sennheiser Momentum Slusalice

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by donjapa, Jul 23, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav ekipi,

    Prodajem Sennheiser Momentum sluse. Kupljene prije par godina ali veoma malo koristene. Donio ih u BH burazu ali njemu ne odgovaraju pa smo se odlucili prodati. On je u oglasu napisao koristene 5-10 puta mada bi to realnije bilo 50tak sati koristenja (znam da zvuci malo malo ali stvarno mislim da ih nisam vise koristio). Bez ikvakih tragova koristenja, presjedile su vecinu vremena u kutiji sa kojom su dosle.

    Stavili smo cijenu 170 ravnajuci se po ostalim artiklima na PIK-u. Ne znam sta je realno sta nije, moze procjena isto ako mislite da cijena nije OK.

    Za clanove foruma moze i 150, placanje pouzecem. Ja mogu dobaciti do Pd, Sana ili u petak npr Otoka, Bihac :)

    Zasto prodaja? Jednostavno mi nisu legle jer su "over/on" ear i smeta mi da mi se stvara pritisak na uho. Kvalitet zvuka je odlican ali onaj osjecaj da ti je uho pritisnuto uz glavu cijelo vrijeme mi je bio cudan..

    Dodju svi potrebni prikljucci. Imam i digitalni racun po potrebi. Placene 350-400 KM u Swe.

    https://www.olx.ba/artikal/34612332/sennheiser-momentum-over-ear-slusalice/
     
    Dog_Father likes this.
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Otišlo, može lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.