Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    pa dobro,nije da su airpods neki benchmark kada je u pitanju kvaliteta zvuka :D . Ja sam kupio sennheiser momentum in-ear,bile 90$ na snizenju,razlika dan i noc.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Preporuka za neke jeftinije ear in bluetooth slusalice za mobitel? Recimo 30ak eur?
     
  3. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    sennheiser su klasa, nije zajebancija...
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ima li neko preporuku za neki budget noise cancelling headset al ono da ne cujes bas nista oko sebe, ili su svi high end?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    beats studio 3 :D . Kad sam putovao u avionu 13 sati,upalim sluse i pustim anime,ne cujem nista oko sebe,bukvalno. Skinem jednu slusalicu sa uha,BFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU u avionu :D .
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Bez uvrede ali, obicne 3.5mm slusalice imaju isti efekat u toj situaciji. xd
     
  7. kio

    kio Komšija

  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Anker Soundbuds Surge
     
    forzamilan likes this.
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    tesko...ili nisi probao kvalitetetne noise canceling sluske ili mislis da sto 3.5mm bubice postizu isti efekat. Da je tako,bose,sony,i ostali ne bi ni pravili ove noise canceling slusalice.
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Astro A50 third gen su meni fakat best koje sam imao. Razer valja ali u top segmentu, imam sad trasher ultimate, na xbox odlicne, iako ne kao A50.
    A imao sam Razer man o war, katastrofa, pukle su nakon tri mjeseca, a barem ja pazim stvari.
    Na ljeto kontam Sony 1000MX3 za muziku, dosta ih hvale, a imaju super battery life. Na ps4 sam zadovoljan sa Sony platinum, mana je los baterry life, ali za ovu cijenu, pogotovo za koliko sam ih ja uspio dobiti, odlicne.
    Na ps3 koristim 10 godina stare PX5. Xd

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Last edited: Feb 5, 2020
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Imam Kingston HyperX Cloud (1st gen), izuzetno dobre slušalice, opravdavaju recenzije u svakom pogledu. Mana im je umjetna koža koja se raspada nakon dužeg vremena korištenja.
    Rješenje za to je narudžba zamjenskih spužvica, zamjena spužvice na ramu koji ide preko glave bez lemljenja nije moguća ili da znaš da šiješ.

    Kupio zamjenske polukožne spužvice (dublje od originalnih):
    https://www.aliexpress.com/item/329...chweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_53

    Definitivno mijenja kvalitet zvuka na bolje.

    Prije toga koristio Sennheiser HD 201, iznenađujuće dobe stereo slušalice ali bas nije tako izražen. Trebao mi mikrofon pa kupio Cloud.
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Moze li neko da preporuci neke BT wireless earphones da nisu naravno 300+ KM :D

    Npr Xiaomi Mi AirDots Pro ako je neko imao iskustva sa njima ili nesto slicno.
     
  14. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Eh nisam siguran je li mislis na totalni wireless tipa dots ili samo da nema kabla do mobitela. Posjedujem Honor sport AM61 i poprilicno sam zadovoljan sa njima. Baterija traje poprilicno dugo (sigurno 5-6 sati) i zvuk je sasvim solidan. Sto se tice noise isolation / cancellation nisu neka sreca jer nisu bas in ear. Mislim da su placene oko 60km na Aliexpress.
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Misio sam na full wireless, ove dots,pods i ostale dudove :D
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Eh uspio sam i slusalice pokvariti u ovoj izolaciji, ogulile se skroz. Koristim sad Logitech H390 sa posla uzeo, treba mi nesto slicno ili ako ima smisla uzeti tipa wireless verziju kao H600? Ima li neko iskustva s njima? Slusalice se ne koriste za muziku/gaming/filmove, vec samo za online sastanke i ponekad youtube kad ne smijem upalit zvucnike navece :) Bitno mi je da nisu preteske, da su koliko toliko udobne, a podrazumijevam da sve imaju dovoljno dobar zvuk i mikrofon za ovu upotrebu. Bilo kakve preporuke dobro dosle, sto jeftinije a kvalitetnije je bolje :D Zasad su mi h390 prvi izbor, mada bih volio wireless iako ne znam koliko bi me nervirale baterije i to...
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Ja sam na poslu dobio Plantronics Blackwire C3200. Meni su OK za sastanke i Youtube, ali znam da nisam zahtjevan korisnik. Prije sam imao Logitech 960 i u poredjenju s njima su mi ove Plantronics dosta bolje i udobnije, a cini se i da su dosta kvalitetnije izradjene (kablovi, spuzvice itd.). Takodjer imaju rotirajuce dijelove i dolaze sa navlakom, pa su mnogo pogodnije za transport u torbi sa laptopom. Ove nisu bezicne, ali vjerovatno postoji nesto slicno.
     
    Last edited: Apr 17, 2020
  18. selvin

    selvin Moderator

    Koristio sam i te Logitech 960 prije, nisu lose, lagane su, iako kvalitet nije neka sreca. Mada ni kod h390 nije neki kvalitet, plastika ona puca ko led. Za te Plantronics prvi put cujem, a ne vidim ih po nasim shopovima. Imas li kakav domaci link?
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Nazalost ne i ne znam da li ih je moguce nabaviti u BiH, ali u Tuzli imam neke Plantronics GameCom i njih sam uzeo u WinWin-u, pa mozda ih oni mogu nabaviti.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    imal gdje kod nas il da cekamo coprona da prodje :D