Koje slusalice da kupim do cca 50KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Qler, Feb 19, 2015.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to su bluetooth slusalice,ako laptop ima BT ,mogu
    ako i nema,kupi se BT dongle i opet mogu
    zvuk bi na njima uvijek trebao biti isti,jer su BT
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ok druže hvala na infu, vjerovatno ću i ja nabaviti ove jer mi cjenovno odgovaraju.

    EDIT: Poručio sam ih, sad samo da još dođu. :D
     
    Last edited: Jan 28, 2019
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni stigle ove Anker SuoundBuds slim+ i mogu re'i da su više nego solidne za 50km. KAda sam ih narucio vido sam neki review i ljudi ih porede sa dosta skupljim slušalicama. Što se tice zvuka, individualna stvar, ja slišam rock metal pa mi je bas cak i prejak, ali sam generalno super zadovoljan.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Je li postoje neke kulturne slusalice sa mikrofonom, a da su bezicne, u ovoj cijeni do 50KM? Po mogucnosti da nisu in-ear. Potrebne za skype, tj. kvalitet zvuka i nije toliko bitan koliko kvalitet izrade i da me ne boli glava nakon 2h nosenja.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  6. selvin

    selvin Moderator

    Thanks. Nesto mi izgledaju glomazne?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. gavranpero

    gavranpero Guest

    Slušalice sa podrškom za Aptx, po pogućnosti Hi-Res, preporuka ? Naravno, sa nekom cijenom za 100km i da nisu bubice.
     
  8. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Genelec na Dobrinji, Speedlink Martius Stereosound :eek:

    21KM o_O

    Topla preporuka!
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Da probam ovdje vidjeti, dali ima u BIH igdje da se mogu kupiti Plantronics voyager 5200?
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. iPlay

    iPlay Komšija

    Imam ja ove Sony bijele. Za 35 KM koliko sam ih platio u Domodu (ili Imtecu), meni su odlične. Mada ti ja nisam sada neka cjepidlaka što se tiče toga.
    Zadovoljan sam zvukom, veličinom ovog dijela što pokrije uho, ne žuljaju uglavnom. Jedina možda mana je što nema bar mali jastučić na gornjem dijelu gdje padaju na glavu, ali ako imaš kose nije problem. :) Ipak su 35 KM jbg.

    Imaš i na Amazonu User review: https://www.amazon.com/Sony-MDR-XD1...+MDRXD150&qid=1614855907&s=electronics&sr=1-1

    https://imtec.ba/slusalice/22090-sony-slusalice-mdrxd150-bijele-4905524928884.html
     
    Last edited: Mar 4, 2021
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma ovo je za dijete dok igra minecraft i roblox na pc-u :) Uzeo prosle godine nekakve Grunding, neudobne uzas a isto platio 35KM, ebes budalu.
    Bitno mi je samo da imaju 40mm drivere.
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Dvoje slušalica Philips SHP2500 sam promijenio. Trenutno ih koristim za gledanje filmova na TV-u. Po meni, dobar i kvalitetan i čist zvuk, dobar bass, fino liježu i pokriju uho, a i fino znaju ugrijati uši :)
    Prijašnje, starije verzije
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ima li neko bezicne slusalice Sony WH CH510?
    Dosad sam koristio za slusanje muzike QCY T1S, dobar je zvuk, ali je patnja drzati ih u usima duze od 1h, da ne kazem da pocnu da klize, plus moram ih cistiti nakon svake upotrebe.
    Jesu zgodne ovako, pogotovo kad imam sastanak ne moram raspetljavati kabl, te kad sam u pokretu, ali nisu udobne bas, takodjer sam bio uzeo Xiaomi AirDots, jos su gore od tih.
    Ako imaju jos neke jeftinije bez mikrofona molim da preporucite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja bih ti preporucio da gledas slusalice sa 40mm skoljkama, 30mm su po meni za djeciju glavu, ne nalegnu skroz na uho kod odraslih i budu neudobne. Pogotovo jeftiniji modeli, ne bitno koji proizvodjac.
     
    Reznor likes this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nasao sam neke povoljne sluse u bcc u Sarajevu, znam da nisu nesto posebno, ali za 35 KM i ne ocekujem cuda. Dok ne skupim pare za nesto bolje valjda ove posluze neko vrijeme.
    I da, bezicne su, imaju mikrofon i kontrole. Grundig je marka.

    https://m.media-amazon.com/images/I/61APHAnIaFL._AC_SL1500_.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk