BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo je dobra vijest. I da budu naplacivali, nevjerujem da ce mjesecno biti preko 10KM.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    treba pricekati 1. septembar, sad će to.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Besplatno nekoliko mjeseci, lijepo pise u clanku :)
     
  4. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Esh likes this.
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ne pise nista za cijenu. Mislim da ce bit izmedju 10 i 15KM, blize ovom drugom.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Previše je 10 KM a kamoli 15 KM :D

    Petica plafon :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za 15KM onda bolje da naprave poseban MojaTV sport paket, bez pinkova i ostalih gluposti, samo sport. Ovako, sumnjam da ce imati veliku prodaju.
    Na telemachu je 14KM ako se ne varam.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Na Telemachu nema posebne naplate SK paketa, nekad je bilo, pa su ukinuli i taj i HD paket i prebacili te kanale po paketima (start-osnovni-prosireni). Svi SK kanali su razvrstani u Start i Osnovni paket.
     
    dams82 likes this.
  9. selvin

    selvin Moderator

    Petica je cinemax sa 2 kanala, tako da ce bit dobro ako bude ispod 15 :D
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Obzirom da je veliki hendikep sto nisu HD formati SK kanala nece moci baš pretjerati sa cijenom.

    Ko ima veci TV mora da uživa u ljepoti SD formata.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. alensa

    alensa Novi član

    Je li ima sportklub na mojawebtv?
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ne samo stb
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    A znas li cijene SK paketa mjesecno?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Trenutno su free sk.
    Kolokacija je samo za poslovne korisnike, provjerim za cjenovnik
     
    Eldorado likes this.
  16. black

    black Komšija

    Poslije 5.5 godina HS/Telemacha vracam se na moja tv, prijavio sam moja tv net 5 dok je akcija 36 KM prvih 12 mjeseci. Telemach pravi akcije samo za nove korisnike, postojece ko hebe a cijene samo dizu svake godine.
     
    Stihoklepac and Reventon like this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja cu tjerati trio grande extra dokle mogu ali cim budem primoran na EON, mislim da dižem sidro. Na 67KM paketu nemas arene sport. Nesto sto smo imali free prije 10 godina.
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Imaju arene na TM uz ugovor, ali mogu se dobit i ovako. Prijatelj je neki dan zvao i rekao da neće obnovit ugovornu obavezu, ali da će raskinut ako nema arena i pustili mu. Inače ne treba gledat u par maraka ako imate ono što vam treba i ako je stabilno, nebitno koji je operater u pitanju.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  19. black

    black Komšija

    15.5 KM mjesecno nije par maraka, a internet bi trebao biti 100/10 umjesto dosadašnjih 80/8. Imam svakako satelitsku tako da mogu CS-om nadomjestiti nedostatak kanala.

    Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Naravno da nije, 15,5 je nepar maraka
    Šalu na stranu, ne komentiram tvoj prelazak, ti znaš šta je najbolje za tebe, ja recimo ne gledam sport tako da me taj dolazak sport klubova na moja tv ne stavlja na razmišljanje o prelasku, takođe imam 3 uređaja za tv na TM i jedan tv na kabal što na moja tv nije moguće. Kod moja tv je dobro što se može spojiti u moj izbor pa dobiti popusti na količinu priključaka. Sretno u svakom slučaju...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk