Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. vutra

    vutra Komšija

    Gears 5 70€ na Steam-u :rolleyes:
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zar ce bit na steamu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. vutra

    vutra Komšija

    Već je na steamu....odavno poznato :D
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Gears 5 odlican, poceo tek. Rame uz rame sa sony eskluzivama sto se, produkcije tice.
     
    Last edited: Sep 10, 2019
  6. Neso

    Neso Komšija

    Znam da je ugasen projekat, ali ja se jos uvijek nadam C&C Generals 2.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Project RE izgleda interesting.
    RE2 remake mi je beton, neku vecer prvi run tek presao, evo vec bi mogao drugi.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam dobio Beta AoE 2 DE ali iz nekog razloga nece da mi se snimi... steam kao skine ali kad pokrenem nece...
     
  9. Neso

    Neso Komšija

  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sad vidjoh u Originu mi se pojavila Fifa 19, Titanfall 2, NFS Rivals i Unravel, jel to neka free wikend akcija ili sta? Doduse, prijavio sam se na EA Project Atlas, mozda je to.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Koliko znam te 4 igre koriste da testiraju taj Atlas.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav je ovo trend sa mutnim igrama. Prvo BF5, pa cyberpunk a sad i COD. HUD je oštar ali rezolucija kao da je 480p.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Aha ista stvar sa Ghost Recon Breakpoint. Igrao sam betu prosli vikend i uzas kako to izgleda, upscalirano sa nize reze definitivno.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, na nju sam zaboravio. U daljini je totalni blur a kada koriste onaj DOF nekada skroz ofulaju:

    [​IMG]
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Aha u daljini je bas uzasan prikaz u poredjenju sa wildlands. Osim tog DOF-a igra koristi temporal injection po defaultu, rekonstrukcija slike sa nize reze, kada se to iskljuci performanse se upolove. Bas veliko razocarenje u odnosu na wildlands.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    U subotu je open beta pa treba vidjeti kakve su opcije, ali je i na PC-u muddy:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo i famoznog 32v32 moda. Kazu da je los ali u toku dana bi trebala poceti open beta:

     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jel neko probao betu? Ja sam probao al nemam pojma kako dobiti cod i nemam nesto zivaca previse istrazivati. Izgleda obecavajuce. Samo skupo 60 eur najjeftinija verzija.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne treba ti kod. Sam0 skines battle.net i vidjet ced DOWNLOAD dugme. Ja ugasio nakon pet miinuta. BF3 je deset godina ispred. Ne samo ova losa kopija sa 64 igraca. I klasicni TDM. R6, bilo koji BF, overwatch, blacklight r. Sta god mi padne na pamet je bolja igra. Meni je ovaj MW trash. Podsjeca me dosta na War Inc.


    BF killer..
    [​IMG]
     
  20. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Uspio 3-4h odigrati za vikend....igra mi je bas sjela. Ima sitnica da se popravi ali vrijedi preordera :)

    Iako me jos zeza FPS...na 1060 8gb ide na qhd medium 40-80 fps, cekam novu grafu :)