Technisat SkyStar 2 i software

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by TeamE, Mar 27, 2004.

  1. TeamE

    TeamE Novi član

    U ponedeljak trebam dobit Technisat SkyStar 2 pa me interesuje jeli je ko koristio i koji software treba za dekodiranje sat. programa.

    Hvala!!!
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    ProgDVB
    Yanksee 1.21.0
    SoftCam.Key
    seca2_yankse-64_70.22-03-2004

    To bi okoprilike bilo to. Kad dobijes ako ti sta nebude jasno pitaj :) .
     
  3. p_adnan

    p_adnan Novi član

    Ja gledam astra/hotbird, na astri gledam taquilla kanlae, a na hotbirdu sky italiu, samo skineš subtitel i gledaš najbolje filmove. Ali, interesuje me nešto drugo. Da li se mogu nekako skidati file-ovi preko ove kartice sa tih satelita, naravno bez novčane nadoknate? 8)
     
  4. TeamE

    TeamE Novi član

    Hvala

    hvala na odgovoru.


    A sto se tice downloada, mislim da nemoze, ali posjeti http://www.skydsl.co.ba pa ces vidjeti da nije lose.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe... moze moze

    Skini skyNET ... ja sam za 3h skinuo 7GB :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    da naponem drivere 4.2.8
     
  7. p_adnan

    p_adnan Novi član

    De molim te odgovori CraZy sto prije! Kako to funkcionise? Jeli besplatno skidaš podatke koje ti hoćeš sve, samo ukucaš link ili moraš biti negdje prijavljen? I da li moraš biti na netu kada skidaš podatke? Reci mi šta mi treba sve za to! Please, de što prije!
     
  8. lato

    lato Novi član

    nema nista od skidanja

    zaboravi na skidanje fajlova,a crazyboy sere.da on tako skida fajlove
    nebi koristio skydsl najgluplju i najskuplju opciju za download i
    tamo se po forumima uvlacio u dupe glavnima.
    imas sat karticu i jedino pametno rjesenje ti je da gledas TV,a internet
    zaboravi
    ps.za ovu mudrost mi dodjes makar 50km(ustedio sam ti vise)
     
  9. p_adnan

    p_adnan Novi član

    Nisam čovjece ni pomišljao na sat-internet, ko je lud da plaća 50KM mjesečno za to smeće. Modemska veza mi je dosta, iako je i to preskupo za naše prilike! Ja sam mislio samo da se može nekako downloadovati sa tim, ali džabe - ništa od toga! To bi bilo to!
    PS: Skupe su ti mudrosti! Ćao
     
  10. macon

    macon Guest

    ja sam uzeo upravo ovu karticu i trebam je priključiti na antenu.
    možete li mi malo pomoći kako naći satelit, koji je najbolji.

    koji softver je najbolji i kako do kodova i malo da me netko uputi u to ko ima iskustva već sa time. puno hvala :mrgreen:
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako nikad nisi namjestao antenu...nikad i neces nac satelit...koliko kog se trudio...daj nekome tko zna namjestiti antenu da to uradi.
     
  12. macon

    macon Guest

    znam da mi je jedan pokazivao da je ugradim na zid slično kao i u susjeda te da po oblačnom vremenu tražim signal i kad ga nađem da probam naći najbolju sliku. i onda stavim da mi traži programe i da je to sve.

    koliko bi me došla antena i čovjek da mi ugradi. u eurima.