Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Digital F standardno radi odlican posao, ali ne znam koliko je analiza relevantna kada je tendencija svih AAA igara downgrade na izlasku. Od Witchera 3 pa sve do Anthem koja je imala epski downgrade od onog trailera iz 2017-te.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Zar je Witcher 3 imao veliki downgrade na launchu? Nisam to upratio...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Jeste mada nije to toliko bitno kada je na kraju W3 ispao kao jedna od najboljih igara. Za DS jos niko ne zna sta je. Samo kazem da su malo uranili. Meni hajp lici na onu quantum break.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas neki dan odgledam DF video koji su uradili za Spider-Man gdje oni tvrde da je igra dobila graficki upgrade naspram prvog videa koji su prezentovali 2017 na E3.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]
     
    Neso likes this.
  7. Neso

    Neso Komšija

    A jbga, valja se srozat na hardwerski kapacitet konzola :) Mora da su pokazali taj 2013. demo na PC-u, pa kasnije uradili downgrade za kutije.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam opalio preorder zbog mikelsena.
     
  9. Neso

    Neso Komšija



     
    Esh likes this.
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Gameplay kriju ko zmija noge, izgleda da će biti najslabija komponenta u igri.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Osim dobre grafike, mene ovaj poštar simulator ni malo ne privlaci. Ili kriju nesto epic u pozadini ili ce ovo biti kao NMS:
     
    Esh likes this.
  12. nFare

    nFare Komšija

    Jel i ovo igra gdje moraš jest i srat?
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni ovo na prvu nije sjelo. Svijet izgleda super prazno a i grafiku toliko hvale, meni je blend jednoličnosti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Treba opet probati i onda suditi, ali po ovome vidjenom, ili kriju bas dobru pricu, ili ce igra biti uzasno dosadna, sredine nema.
     
  15. xman

    xman Komšija

  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Meni vise izgleda da je poenta prikaz socijalne diskonekcije i disfunkcije kroz igru u modernom drustvu. Zato cemo cesto biti sami i hodati i "muciti" se mnogo oko toga...
    Barem ja to tako vidim, uglavnom odigrace se. Ne gledam vise trailere, necu spoilere...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    haman

     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kojima ovo predstavlja kao neki novi zanr. Vidjet cemo hocel valjat. Raja kuka kad je sve reciklirano i nema nista drugacije. Raja kuka kad je drugacije. Nije lako developerima.

    Ja uzimam, pa cemo da vidimo iz prve ruke.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ništa bolje od dobre linearne igre :) ebeš hodanje i skakanje po mapi samo da bi došao do sljedeće misije ili još gore da hraniš još lika.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  20. xman

    xman Komšija

    Onda radije pogledaj film. Ne znam kako bi se uspio natjerati da uzmem igrati neku full linearnu igru sa QTE.
    Kad moram cekati da neko otvori vrata jer ja neam tu slobodu ili udarim u nevidljivi zid svakih par metara ide odma delete.