All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Vala super bas izgleda.Ma joj ne bi ni da je skaj pa da mi se nakon par mjeseci podje guliti.Ovo auto mi je vozati jos 3 godine a onda si uzimam nesto novo :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo kod Vede je super. Koliko naplacuje?
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Oko 80 KM je bilo koliko se sjećam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  4. nFare

    nFare Komšija

    Ne skontah jednu stvar, vi dajete svoj volan i uzimate taj neki gotovi, samo da ne bi čekali koji satak, meni bi to svezalo šuhvu :D
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Ne vidim gdje je problem, daš svoj oštećen, dobiješ drugi presvučen,platiš presvlačenje i ne čekaš ništa osim zamjene volana 5-10min. Mislim da ako ti je daleko da ti oni čak pošalju presvučen, a ti sebi zamjeniš pa vratiš svoj poštom...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Taj vam je Esmer top liga. Meni je isto presvukao volan nekad tamo 2014. godine, i praktično je fabrički urađeno. Pretpostavljam da je to sve naučeno u Preventu koji radi sve to za VW i ostale grupacije. Možda, ne znam.

    To su vam ovi ljudi: https://www.facebook.com/kozne.presvlake/
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Nisam ja tu radio, KS MODEL je u pitanju...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    dams82 likes this.
  10. dams82

    dams82 Komšija

  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Na proslom Mondeu sam kod njih, dao svoj volan stavili oni drugi i vozi... za cas bilo gotovo. Nisam se mogao uganjati sa Esmerom, nikako zajednicti termin da nadjemo.
     
    Reventon and dams82 like this.
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ima li sta u Sarajevu da ne idem u Visoko, moze i okolina Tuzle, imao sam udes i morao sam mijenjati branik sad je od S line i volio bih i interijer izmjeniti da odgovara, prvenstveno moram sjedista presvuci jer su vec dosla malo pocijepana, ne znam da li se moze i tepih ili se mora kompletan fabricki uzeti. Takodjer i volan.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako dodjes do Sarajeva odi i do Visokog.. ima ih par ali tanko sve, a nista ti ne znaci do tamo produziti... Ja neki dan isao po felge, nisam stigao ni procepiti DPF :D stigao :)
     
    dams82 likes this.
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Za dobrog majstora se isplati daleko otići. Imao sam i ja u Srebreniku da presvučem volan, ali to što oni rade ne bih nikom preporučio.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    I to sto kazete, jedan je radio tipke i ispalo je gore nego sto je bilo, bolje da su ostale izlizane, on to nesto skidao s interneta svaka slika izgleda skupljeno, ne lici ni na sta.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kad se dočepaš autoputa, Visoko ti je 15 minuta. Najbolje ti je, ostaviš da ti volan završi, i malo posjetiš park, napuniš se energijom.
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Jasno sve, ali nekako mi bezveze da mijenjaš svoj originalni fabrički dio za neki kojem se ne zna porijeklo, mislim ipak je nešto sa čim si u kontaktu sa cestom, šta znaš je li taj neki što on postavi bio u totalci i ima neko milimetarsko iskrivljenje. Koji dio uopšte mijenja, je li odvojiv obruč od tijela volana?
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Pretjeruješ, pa svaki volan je fabrički i originalni, samo je onaj koji daješ vjerovatno oguljen i loš, a onaj koji dobijaš presvučen. Ako si paranoičan onda presvučeš svoj i mirna Bosna... A svaki ima milimetarsko iskrivljenje, kad budeš svoj okretao obrati pažnju...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
    nFare likes this.
  19. kio

    kio Komšija

    Trenutno parkirana u Baskoj Vodi, . Ko voli nautiku, 800 miliona kosta. Ja se sjebao kada sam je vidio uzivo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    nFare - Ti svoj airbag prebaciš na "kostur" presvučenog volana i to je to. Nema tu neke mudrolije, ako te to brinulo :)

    Upravo se vratio s ljetovanja, prešao 900 kilometara i potrošio cca 90 maraka plina :D
     
    nFare and aNaToMiC ! like this.