1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Trajno savijen :)

    Sent from my Huawei P30
     
  2. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kako nista, sad ide novi trend kondom maske:D
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne znam jel ovo bas staklo ili plastika sto je motorola furala ili od samsunga sto ima na foldul.

    Ne znam kako je uopste izvodivo staviti staklo na ovaj način.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Tacno. Ali je prakticnije od beskorisnog samsungovog edge-a u svakom slucaju, i ako nista izgleda zanimljivo. Jest da je concept samo, ali mozes staviti custom buttons sa strane, mozes raditi nesto na jednoj strani, okrenuti telefon i koristiti drugu app, led notifikacije sa strane itd. Sumnjam da ce bas ovaj model izaci na trziste, ali vjerovanto ce u buducnosti biti mobitela ovog tipa.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Meni se ovo svidja vidim dosta mogucnosti za customizaciju, a i ako nista interesantno je. Samo ne znam kako ce ovi buttoni reagovati, da li ce nekad postati unresponsive, u svakom slucaju moglo bi biti zanimljivo. Bolje nego ono s savijanjem ekrana.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ici ce ovo u produkciju u decembru

    https://www.gsmarena.com/the_unique...mix_alpha_was_made_by_visionox-news-39337.php
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam protiv zakrivljenih ekrana u bilo kojem obliku.
     
    Vedo, EL NINO CFC, Lamagician and 2 others like this.
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel neko slučajno lijepio hidrogel umjesto zaštitnog stakla?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Narucih Mi Band 4 za $21, cijena $24 al ima tri dolara aliexpress kupon. Pa eto ako je neko mislio, nije nikad bio jeftiniji.
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Jesam li ja dobro čuo da ima neka kineska verzija bez engleskog jezika i da je ta jeftinija ili sam nesto pomiješao?

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jest CN verzija ali ima engleski. Prebaci se na engleski cim uradis sync sa telefonom. Ali mora ti telefon bit na engleskom.
     
    kvaju likes this.
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    Molim te, ako ti nije problem, da šineš link do tog sata što si uzeo, i ako može molim te kratko kako te kupone uzmeš za popust, ja znam da sam ja jednom to probao, bio je nekakav black friday na aliu, nakupio tih kupona, il sam bar mislio da sam nakupio, i kad sam krenuo u šoping ništa od njih.
    Ako ti nije kentra kratko samo, nemoj vele detaljno, imam nekakvu zlatnu zvjezdicu pored accounta, ali nikad nisam iskoristio nikakav taj kupon, vjerovatno je do mene nešto.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    kvaju likes this.
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ljudetine nesto kontam da mijenjam svoj Redmi 5 plus.Koji je Xiaomi sada best buy do 400KM?Razmisljam mozda da idem i sa samsungom nisam siguran mozda A50 ali opet sam nesto vise za kineza zagrijan vise inzbog silne xiaomi periferije i pametnih naprava koje imam po kuci.Prijedlog vas bi dobro dosao.Hvala

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. DSA

    DSA Aktivista

    Pa do te cijene ili Mi A3 ili Redmi Note 8 ili A50. Ova dva Xiaomi imaju bolje procesore od A50 i može i Gcam na njih . A3 ima bolji ekran od RN8 jer je Amoled. Na strani Samsunga je taj njihov čuveni AOD. Ja bih, da sad uzimam xiaomi, pružio se do 550 recimo i uzeo Mi 9T.
     
    dams82 likes this.
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam neki dan uzeo Mi9T i preporučio bih ga svakom, ali ako je budžet 400KM onda redmi note 8,iako ni 7 nije loš. A3 je dobar, ali poslije miui-a ti neće leć nikako taj "sirovi" android...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    sirovi android je KRŠ na kvadrat
     
    dams82 likes this.
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam sa RN 5 AI model na MI 9t prešao.

    Naravno sve je na strani Mi 9t al za moje potrebe je komotno RN 5 AI mogao gurati godinu dana.

    Al moraju se negdje pare bacati :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 21, 2019
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam između imao i note 7, definitivno bacanje para, ali jače je bilo od mene

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Poceo MIUI 11 izlaziti OTA, kod mene još ništa.

    Trebao bih uskoro do Istanbula ici pa se nadam ugrabiti u prolazu MI store da vidim šta sve nude.

    Neke MI olovke imaju u ponudi :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk