World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

     
    AdoSA and Lamagician like this.
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    igra li ko na faerlina serveru ? Tu imam lvl 60 huntera,"Kempered" pa slobodno /w
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Dzaba je, znaju..



     
    Last edited: Nov 2, 2019
    Lamagician likes this.
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    "I choose to remember the Lich King as he was, not the abomination he has become"

    "Tell them only that the Lich King is dead; And 25 years of lore died with him."
     
    Esh likes this.
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Istrazivao sam malo o navedenoj ekspanziji i drago mi je da su napokon live priznali dosta grešaka koje su utjecale na ovu igru. Nisu pokušavali ništa sakriti, ovaj blizzcon je bio odličan. Da li im je bilo potrebno da izgube ogroman playerbase da bi počeli napokon slušati igrače.. ne znam. Shadowlands se čini ipak dosta interesantan, na prvu sam bio razočaran ali evo, nakon dosta čitanja, čini mi se da ova ekspanzija ipak ima neku svijetlu tačku.

    Ukidaju se nenormalni leveli. Svi karakteri sa lvl 120 prelaze na lvl 50. Max lvl nove ekspanzije (Shadowlands) je 60. Za nove igrace pravi se nova start zona koja ce biti samo 1-10 lvl. Nakon toga 10-50, mozete igrati koju god zelite ekspanziju. Ovo je nevjerovatno dobra stvar jer nema vise dosadnog, linearnog levelanja. Sad napokon onaj koji zeli moze odigrati citavu ekspanziju sa jednim karakterom i onda se prebaciti na Shadowlands. Meni je ovo predobra stvar jer levelanje novog karaktera do 120 je bilo strasno dosadno. Na lvl 50 dolazimo u Shadowlands.

    Napokon ukidaju ap grind, smanjuju RNG faktore, profesije popravljaju. Class identity se vraca kao na vanili..
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Upalio malo dok smo zatvoreni, zaglavljen u warlords of draenor nemam pojma šta da radim sve sam zaboravio. Samo je ova ekspanzija cringe teški.
     
  7. fipi

    fipi Aktivista

    Pricekaj dok dodjes do ove BFA expanzije i kad dodjes u Zuldazar grad (ako si horda), cupaces kosu sa glave. Citav grad ko labirint, a nemozes letit. Da bi letio moras hardcore grindat jedno mjesec dana da otkljucas letenje u toj expanziji i tako treba za tu sto sad igras i Legion koliko se sjecam. Kad sam vidio ovo, ugasio i razgulio.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo ukida se WoD/Legion Pathfinder, tako da nema gridna za letenje u tim ekspanzijima.

    Shadowlands obecava puno..
     
  9. febo

    febo Novi član

    ja ionako nikad nisam otkljucao flying osim ono do 60 :D a imam 10 likova na 120 i 10 na 110.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Do jutros sam igrao i ugasim, ne mogu se peglati. Napravim novog lika u Classicu da malo probam.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Fine promjene ali, nista posebno.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Ima li ko šemu za dopunu, gamecards.eu ne radi odavno tamo su bile po 40KM za 60 dana.
     
  13. fipi

    fipi Aktivista

  14. ming

    ming Veteran foruma

    Našao sam za petobanku dva mjeseca. Mada to je ista cijena kao pretplata.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam koliko si aktivan ali, farmanje golda uopste ne uzima puno vremena..

    Ako imas viska golda, onda kupi tokene na pocetku ekspanzije i prodaj ih na kraju.
     
    Last edited: May 4, 2020
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Igram classic, a farmanje golda mi je zadnja aktivnost u wowu
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja mislim da bih duplo platio, samo da ne farmam gold. Mislim da je isplativije odraditi privatno neki posao, nego farmati ingame.
     
  18. Neso

    Neso Komšija

  19. ming

    ming Veteran foruma

    Koja je gotiva classic, tek sada vidim koliko je igra otišla u nazad sa ovim ekspanzijama u cilju kresanja MMO elemenata.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Izbacit ce i BC klasik...