All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. kio

    kio Komšija

    Super, da znam ubuduce
    Edit: Ipak mislim da je oko 200 ovaj mali servis u neovlastenom. Kako god velika je razlika. Upravo iz tog razloga sto se svakih 15k mjenja.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako imas 1.6 dizel preporucio bih ti ulje+filter na svakih 5 hiljada, niposto 15. 10k je maksimum za taj motor.
     
    kio likes this.
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    https://imgur.com/a/nJ4VXkV

    Ma i ja sam ganjao neke brendove, ali su mi bili dosta skuplji oni koji nemaju CD reader, a onda mi nije odgovarala ni jedna boja osvjetljenja osim zelene (na ovom se mogu šaltati boje). Ni meni ovaj display ne treba realni, ali u moru ostalih s chrome dugmićima i glupostima, ovaj je izgledao najkulturnije :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma top to izgleda za te pare. Ja isto hoću da uzmem Din1 al neki 8"-10", radi navigacije (ova ugrađena Audijeva ne valja) a i radi Bluetootha (nemam BT modul u autu, neko ga izvadio).

    Jel na tom tvom možeš koristiti BT za pozive i za puštanje muzike?

    Imam u sredini ovaj CD changer, to bi izvadio, ne koristim ga ionako. Pa mogu li u isto vrijeme biti funkcionalni ovaj gore origi Audijeva display + taj Kinez neki za navigaciju i BT?

    [​IMG]

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj bi player meni sjeo samo tako

    [​IMG]
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    @Vedo imaš kod Kineza sigurno. Vidim za tvog ima da uguraš u tu rupu od starog 10" ekran sa sistemom od novog Audija

    Mada ovo ružno izgleda

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je barem "jednostavno", ako hoces bolji/noviji MMI, kupis novije auto. :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma izgleda 10x bolje od stocka. Ali 800$ + dostava + ugradnja. Ne bi vala davao tolike pare. Da je tako nesta naći po cijenama tih kineskih playera (100-200$)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ima li neko iskustva sa Tigar zimskim gumama,kakve su isplati li se uzimati?Na akciji su sada 250KM za set od 4 komada

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    koja veličina ?
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    smeće... eto ti kad je moj rodjak, taxista, bacio ih nakon 2 mjeseca... bukvalno bacio nove gume..
     
    SpookyMoO likes this.
  13. nivla

    nivla Komšija

    i da znate tigar=riken=kormora. tako da i to zaobici
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Receno vise puta, zaobici Tigar i uzmi Savu.
     
    aNaToMiC ! and SpookyMoO like this.
  15. kio

    kio Komšija

    Uzeo Savu HP2, 171 KM dva komada. Imam vec dvije nove od prosle godine. 205/55/16. Unitrade, 29% popust do subote.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    U makbelu ista dimenzija, do 5.10. 85,30 komad. Haman na isto dodje cijena :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  17. kio

    kio Komšija

    Da, to je to

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    dobar je taj makbel...
    puncu nabavio 4kom dunlop winter response 2 380KM
    dok recimo Volan Tuzla 113KM po komadu
     
  19. nivla

    nivla Komšija

    samo pazitr kako vam zavrcu/odvrcu sarafe u makbelu, zacas naprave problem i briga ih kako cete rijesiti
    prosle sedmice liku zeznuli lopov saraf, jedva demontirao felgu
     
  20. kio

    kio Komšija

    Ja ne znam kome se da zahebvaati sa tim lopov sarafima. Vidim da koriste ljudi i na starijim autima, meni je to beze iz tog razloga kojeg si naveo. Prilikom montaze ili demontaze.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk