Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Grdan ovaj Pro model sa 3 kamere.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    XR se prodaje kao vruce kifle.
     
    Sena likes this.
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Instalirao iOS 13 GM, zasad dobro izgleda. Primjete se neke nove stvari. Nista radikalno, na prvu je najveca novina Dark mode. Koji radi samo u Apple aplikacijama, ocekivano.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kada bi mogli novi modeli stići u telekom kod nas ?
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Xs su stigli par sedmica nakon predstavljanja, bit će i sa 11 slično.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    just. wow.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A mi trebamo vjerovat da je to zbilja snimano na iPhone a ne na pravoj kameri? :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    I Nokia i Huawei su nekoliko puta uhvaceni da koriste DSLR. A ako i jeste iPhone, onda je odprilike ovako snimano:

    [​IMG]
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sve je moguce. Telefon izlazi kroz par dana pa cemo vidjeti.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju najbolje kamere i softver. To stoji.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ni blizu najboljem, ni kameri ni software-u za istu...

    Sent from my Huawei P30
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Obzirom da nemam P30, go apple :) Ok nije kao P30 sa onom AI stabilizacijom. Hocu reci da apple pravi dobre kamere. Bili su u prednosti sa fake dof efektom kada se tek pojavio. Dugo su bili u prednosti sa hardverskom stabilizacijom mada nisam dugo pratio. Vjerovatno grijesim. Poenta je da su im kamere super, samo eto, real life nece biti ni blizu ovog promo videa.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene nervira sto su tek npr od X počeli stereo da snimaju na video... I opcije kamere tanke ko bašlija...

    Sent from my Huawei P30
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pixel ima najbolju kameru.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nebo je plavo :D
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Pa sto se pixela i iphonea tiče, mozda obicnom korisniku kao meni, vise je stvar ukusa. Pixelove fotografije su dosta hladne, i masa slika od kolegice sa njenog 7+ kojeg sam imao po danu meni vise pašu njene fotografije, nekakve su toplije mekše, neznam opisati to. Navečer je druga priča, tu pixel je ispred daleko, cak i ispred iphone xs. Video je mnooogo bolji na iPhone.
    Drago mi je da napokon i iPhone će imati noćni mod, a još više me zanima kakve će čarolije google uraditi sa pixel 4.

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. Shibby

    Shibby Aktivista

    Vidim nema poseban topic za Watch, pa ću ovdje postaviti pitanje: da li je iko uspio aktivirati ECG (EKG) na Apple Watch kod nas u Bosni? Pokušavao sam na razne načine ali nisam uspio. Da li stvarno moram otići do neke zemlje i tamo aktivirati?
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Puno se gubi na Apple satu jer Bosna nije podrzana kao drzava.. katastrofa.