All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Problem je kad lopov saraf odvrcu i zavrcu pistoljem, da je rucno nebi bilo problema nikad.
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Ja kupujem u Makbelu, super su gume (uvijek "svjeze", fino skladiste), cijene isto, ali montiram kod svog majstora, manje cekanja, a znam da nece nista zeznuti.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I naravno otici barem sedmicu prije udarne sezone, a ne 15.11. kad svi krenu mijenjati gume naprave guzvu kao penzioneri kad su penzije. :)

    Ja sebi kuci namontiram, imam dva seta sa felgama i rahat.
     
  4. nivla

    nivla Komšija

    uvijek imam dva seta guma i felgi i mijenjam sam kad dodje sezona (usput pogledam diskove, disk plocice, amortizere, opruge, crijeva od kocnica), ovo sa makbelom i montazom nije slucaj samo sa lopov sarafima vec i sa obicnim
    smijesno je biti vulco "partner" i zatezati sarafe na osjecaj pistoljem, a ne moment kljucem
     
  5. kio

    kio Komšija

    Ja cu sljedece sedmice zimske staviti, biti ce prevelika guzva krajem oktobra.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baš dobro izgleda. Šalju li zamjene za drva :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Eskimo S3 ili HP2? Trebalo bi da je HP2 kvalitetnija po cijeni :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako sam gledao testove, odprilike su iste na snjegu i ledu, HP2 je mozda bolja na suhom i to je to. Kod nas se kunu u S3 tako da ocekuj kritike sa HP2 :)
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma do sad su koristene S3 i slusale super(sezonsko uredno koristenje i ne previse godina), gledam sad HP2 je skuplja ko komadu 2 markice, pa ako je bolja sto da ne :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Po meni je najveca razlika sto na blokovima S3 su rebrasti prorezi, a na HP2 su ravni. Kazem, na testovima su se jednako dobro pokazale na snjegu i ledu, vjerovatno na HP2 ovaj dizajn pomaze na suhom i mokrom.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Last edited: Oct 9, 2019
    aNaToMiC ! likes this.
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Otisao Golf ali stigao veliki brat...

    Ide par slika za mog dragog Taleta. Hvala na preporuci <3 @Bio_Sam_Zmijanac

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    selvin, Mujka, forzamilan and 5 others like this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    S3 je loša na mokrom mada ja evo vozim vec drugi set novih.

    donjapa Congrats!
     
    donjapa and aNaToMiC ! like this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam Mondea neki dan zatamnio, polirao farove, stavio osram cool blue h7 u oborena svijetla i night breaker ultimate H1 u duga... I još kupio 4 alu felge 17'' i hankook 215 50 r17 nove zimske gume... Nadam se da neću više zadugo ulagati u njega, :)

    Sent from my Huawei P30
     
  15. kio

    kio Komšija

    Gdje si zatamnjivao?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Planirao kao i prošlog u CAC u Otesu, ali na molbu ili nagovor jarana otisao sam kod nekog momka na Sedrenik. Super je ispalo, ali eto, ja nekako ovim više vjerujem. Realno nemam zamjerke ni ovome ni jedne, samo oni djeluju profesionalni je...

    Evo slika, iako je uzivo manje zatamnjen, ovdje izgleda pretamno, praktično je nazad kao što ovdje izgleda naprijed.. I evo 120k sam zaokružio, i ove felge sam uzeo na piku, 240KM sve 4 [​IMG][​IMG][​IMG]

    Sent from my Huawei P30
     
    kio likes this.
  17. kio

    kio Komšija

    Zar se smije zatamnjivati prednji bocni prozori. Mislio sam samo zadnji? I koliko te je izaslo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Smiju sada i prednji određeni postotak.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Po novom smiju i prednji bočni ali se mora vozač vidjeti, tj najmanje 70% da propuštaju svijetla ili tako nešto... I tako je kod mene. Izašlo 250KM, prednji zadnji bočni i zadnja šajba

    Sent from my Huawei P30
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Cuj to? Super vijest! Mene su sa proslim autom (kojeg sam zatamnio i naprijed) konstanto zaustavljali radi toga.