BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nema tu 1444 nije pomogao.Prijavi problem i ima da ti dodju i rijese.Ja dok nedavno nisam poludio nisu ni rijesili a pravili me budalom.Btw postavi SS od modem dsl statusa da vidimo parametre linije bar.Na slici imas na sta mislim


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    [​IMG]
     
  2. alien771

    alien771 Novi član

    pod tim nije pomogao mislim da nisu znali ili htjeli a definitivno je problem u centrali...nisu neki idealni parametri al bolje stabilna konekcija nego 2 ili 3 Mbs vise.. [​IMG]

    https://ibb.co/QQhB9ys
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa parametri linije su poprilicno losi :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    alien771 likes this.
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    definitivno ti nešto nije ok sa pristupnom linijom
     
    alien771 likes this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako da odradim unsub sa ovih poruka?

    [​IMG]
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nikako.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam vise na bh telekomu pa sam se nadao da ce prestati. Ali jok.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    neka tih poruka,nisu nesto dosadni...1-2 mjesecno
    moram otici dopuniti kredit i dobiti gratis ovu novu karticu,koja podrzava 4G
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok tebi, ali ja sam na eronetu.
     
  10. alien771

    alien771 Novi član

    Za sve koji bi imali problem kao ja, ako to ISP ne moze da rijesi, rjesenje je iza ISP-ovog rutera konfigurisati ruter kao da prima internet preko kablovske, u mom slucaju fritzbox, koji ima podesavanja brzine aplouda i downloada i smanjiti brzinu aplouda do momenta kada je brzina stabilna i nema gubljenja paketa na mrezi..
     
  11. zdici

    zdici Aktivista

    Zna li neko zasto su ovoliki radovi po gradovima na odrzavanju :
    Odobrenje za radove - Adtran xDSL DSLAM

    Da se nesto ne sprema pred kraj godine za nove VDSL pakete Interneta ? Ili je nesto drugo u pitanju :)

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nešto je drugo u pitanju
     
    zdici likes this.
  13. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Pozovi 033 639 602 i traži da te stave na black list za primanje SMS obavijesti.
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    MojaTV net 7:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Esh and zippoo like this.
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Eto te u top 1% :D

    Kod mene su prokopali kablove, pa ce valjda uskoro moci prijava na nesto bolje od ovih 15ak Mbita.
     
    exwizzard likes this.
  16. zdici

    zdici Aktivista

    Stihi mozes li nam pojasiti na sto se ovo odnosi na svim lokacijama ovih 30 dana samo ovi radovi ?
    Odobrenje za radove - Adtran xDSL sistem u RD Zenica

    vece brzine Interneta u buducnosti ? ili nesto drugo..ti to vjerovatno znas
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I jedno i drugo
     
    zdici likes this.
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Oduvijek sam smatrao da je BH Telecom najgora kompanija koja postoji, ali me uvijek iznova iznenadjuju. Imam mobilni paket Extra Net i vidio sam da mi je prosli mjesec posebno naplacen poziv prema Telemach support-u, a sad sam vidio i da dodatno naplacuju pozive prema BH POSTI! Jesu oni normalni? Pa ako pise da imam 100 minuta prema svim mrezama u BiH, zar to ne bi trebalo da znaci prema svim jebenim mrezama?
     
  19. Benq

    Benq Komšija

    Tih 100 minuta se vjerovatno odnosi samo na "normalne" brojeve tipa 033,06x... , ne i na kratke brojeve kao sto je Telemach 1360. Ako zelis da pozivas Telemach support preko mobitela potpuno besplatno, onda biraj 0800 31 111.
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Auuuu, čega su se dosjetili... Za telemach support Imaš besplatni broj kad zoveš s mobitela 080 031 111
    A za poštu mi je čudnije, ipak je firma koja je nekad bila u sastavu tog telecoma...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk