Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja kontam da pauziram dok kakav patch ne izbace. Znaci framerate je KATASTROFA, pada on debelo i ispod 30. Il sam ja skinuo kakav E3 build, jer igra ofishl izlazi tek sutra.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Esh likes this.
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo završnih je upravo. Ma malo remek djelo, zadnji put sam je igrao prije XX godina, tako da se dosta toga nisam sjećao, što je super.
    Framerate jeste loš i često pada, al džaba, nisam izdržao da čekam do nekog patcha :)
    Od mene 9/10.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Pelikan and Esh like this.
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Esh

    Esh HWB

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma ne možeš ovo sve pohvatati, završio Links Awakening, sad sam navalio na Dragon Quest XI, backlog vrhunskih naslova na Switchu mi je ogroman.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. vutra

    vutra Komšija

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Breath of the wild mapa:

    [​IMG]
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    lik kupio 20 pokvarenih switcheva i popravio 16 od 20
    sve detaljno opisano i pokazano kako se sta popravlja pa ako je neko maher sa elektronikom,mozda moze zaraditi na popravkama
     
    Esh likes this.
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Tesko je doci do toga na ebayu, velika vecina ih prodaje iz usa pa i nema shippinga ovamo.

    Ili ako ima, shipping jos podeblja cijenu switcha pa se i ne isplati bas ni popravljati pa preprodavati.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  13. vutra

    vutra Komšija

    Stiglo... :D

    [​IMG]
     
    Esh likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Haha, svaka čast, javi utiske


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Završih prvu "misiju"...
    Između ostalog te upozore da pripremiš vodu i peškir za brisanje, haj' kontam ne treba...what a mistake-a to make-a!:D
    Prva misija se sastoji od laganog "trčanja" i borbi u kojima radiš čučnjeve (ovo me ubilo u startu, mislim da ide 10 sporih čučnjeva i odmah nakon toga 10 brzih, zavisi od težine), stiskanja ring-cona iznad glave (ovo je puno lakše, isto 10 sporih i 10 brzih stiskova) i pritiska ring-cona uz stomak.
    Ja se inače brzo počnem znojiti, ali nisam ovo očekivao.

    Ring-Con je mislim plastika obložena nekom vrstom gume, ali je dovoljno jak (navodno je kvalitetniji od običnih pilates obruča) i iznenađujuće dobro radi.

    Na kraju imaš standardne statistike tipa:
    Broj pređenih metara/kilometara
    Trajanje treninga
    Broj potrošenih kalorija
    Otkucaji srca
    ...

    Normalno, većina je čista aproksimacija.

    Navodno, ukoliko se trenira svaki dan po pola sata, ima dovoljno materijala za 3 mjeseca vježbi, tako da nije loše.


    Ja sam kupio jer vrijeme pretežno provodim za računarom (8 sati na poslu, sat hoda do kuće i onda opet u stolicu), često imam problema s vratnim mišićima (ukočenost i bol), pa hajd' reko da
    probam i ovako. We shall see.
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Qubicgames u narednih 15 dana daju 10 igrica djaba. Sve sto treba je mati 1 njihovu igricu da bi mogli uzeti ostale. Njihova igra 'Coloring book', je djaba i samo nju skinete i mozete onda i ove ostale skidati kako koja dodje: https://qubicgames.com/15years/[​IMG]
     
    EL NINO CFC likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma



    Koje brojke za Nintendo. Posebno šta su igara prodali, Mario kart 22 miliona :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Vidjet cemo kako ce ici ove godine, ne vjerujem da ce izbaciti novi Metroid i Zeldu.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Zar nije BOTW2 2020 datum izlaska?

    Cim padne prodaja, izbacit ce N64/Gamecube emulaciju kao i pojedine Wii portove (Mario Galaxy i Zelda TP imaju vec ofisl na nekoj Kineskoj Tegri), to će itekako da poveća prodaju konzola. Ide Switch hladno na 100 miliona.


    Sent from my iPhone using Tapatalk