Star Wars Jedi: Fallen Order

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 9, 2019.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Esh

    Esh HWB

  3. Esh

    Esh HWB



    Jos 2 sedmice :)
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Treba dati šansu Respawnu da pokažu šta mogu sa nekom drugom pričom osim Titanfall. Titanfall je bio dobar a ovdje već imaju dosta materijala. Igra mi se sviđa i mislim da je vrijedi odigrati.... kada joj padne cijena na 19,99€....
     
    dag_sa likes this.
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Respawn se pita kao i ja u razvoju igre, biće kako EA kaže, a svi znamo kakav je njihov model poslovanja.
     
    Esh likes this.
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro ovo izgleda




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    IGN 9/10

     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Vizuelno izgleda ekstra samo cudna odluka da EA koristi UE4 a ne frostbite. Gameplay me podsjeca na stari platformer.

     
  9. Esh

    Esh HWB



    Gamespot 8.

    Preload završen, čim se vratim s puta večeras idemo jako.
     
    Vedo likes this.
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Prica se da je razocarenje.
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Gamespotu je sve razočarenje što nije dobro podmazalo redakciju. Tako da....
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Nov 15, 2019
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Meni ovo nije lose, ko voli ovaj serial definitivno ce mu biti super.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Probao malo,ne znam sta ce biti kasnije,ali na osnovu vidjenog/odigranog ovo je deff dobra igra.
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo je fenomenalna igra, cijedim je par sati dnevno od kad se pojavila na Gamepassu, meni je 9/10, sve preporuke.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
    Esh and Zer0 like this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima li zastajkivanja prilikom ucitavanja novih podrucja? To je bio najveci nedostatak sto se tehnicke strane tice. Nisam upratio pomaze li SSD.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima, nervira vala. I igram u performance modu ali pad fpsa svako malo je bas osjetan. Ovo na PS5 I XSX ide u locked 60 fpsa:



    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  19. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma dobra je ta igra, jos ako neko voli Star Wars, jos bolje, ne sjecam se kad je EA izdao neku dobru singleplayer igru.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao kako dobra igra. Nisam puno igrao, instalirao 7 novih igara i igrao svaku pomalo, koliko sam stigao.

    Ovu sam instalirao na SSD zbog tih problema oko zastajkivanja, ne znam koliko se cesto desavaju al ja ih nisam primjetio.

    Nego cini mi se da je HDR lose odradjen u ovoj igri.

    Sad kako sam dobio mjesec Disney+, taman odgledat Star Wars filmove, podsjetit se i istovremeno nafurat na ovo. :)