Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ali zar ti nije bolje gledati filmove :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. xman

    xman Komšija

    Fallout 3 i New Vegas. A i puno plici Fallout4 ima 101 fantasticnu gameplay mehaniku i grananje price. Pa svaki objekat/zgrada ima svoju pricu. Svaki lik u igri drugacije reaguje na tebe i tvoje odluke.
    To ako ti se ne svidja ok,ali to su sve elementi koji ako su uradjeni pazljivo uveliko dizu kvalitet igre. Ja sam new vegas 3 puta presao i kao da sam 3 razlicite igre igrao...

    Ne znam sta bi ti reko drug. Ako ne kontas kako ljudi ulupaju bruku sati onda reci ja to ne kontam a ne W3 nevalja jer to je ljutnje,urnebesno smijesno za reci.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam zasto saspravljas sa osobama koje tvrde da je ow za retardirane.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Ima ga koji jest al ovi izgleda ne razlikuju prazni ow mad maxa i ponajbolju igru ikad Witchera 3:D
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Zato ja na D: particiji uvijek imam CIV 2, malo je reci da imam 1000h u toj igri, repetitivna, a opet nikad dosadna. Po godinu ne upalim, a onda ponekad u komadu 6h igram :)

    Full open world :D

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Civ je klasa za sebe :)

    Sent from my Huawei P30
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni više leže linearne igre zbog nerazvučenosti radnje, ali mi je Witcher 3 najbolja igra ikad, RDR2 jedna od najboljih, u top 10 (ovako napamet) mi ulaze još posljednji GoW, The Last of Us, Dishonored 2, Planescape Torment, Witcher 1/2, KotOR 1/2, Dragon Age 1, Mass Effect 2. Treba top 20 listu napraviti da mogu stati Metal Gear Solid onaj s PS1, pa Deus Exovi, Telltaleov Walking Dead s1, Uncharted 2/4... Preferiram akcenat na dobroj priči, ali ako je gameplay dobar i otvoreni svijet interesantan uz ne toliko zanimljivu priču i likove, nije mi problem utuči 50+ sati u igru, npr. posljednji Assassin's Creed. Što se mene tiče nek je igra dobra, nek me uvuče u svoj svijet i opletem neovisno o žanru.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam znao da je poenta igara mazohizam: "Maybe it gets really fun when you have completed 50 percent of the game. The player, like in shooters and other genres, go into the game with a known rule and you think you know what a game is about. I didn’t want to have that feeling." -Kojima
     
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma toliko originalnih stvari, a neke zabrinjavaju, ma valjda ce biti dobro : )
     
  10. Neso

    Neso Komšija

     
    Sena and Esh like this.
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Aldiin likes this.
  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

  13. vutra

    vutra Komšija

  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    E svasta...ne mogu da vjerujem da su to objavili tako rano s obzirom da PS4 verzija nije ni izašla još.

    Znaci I za PS5 će biti, e sad valja čekati onda kao RDR...pa odigrati kako treba.
     
    Last edited: Oct 28, 2019
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa za ps4 izlazi 8. novembra kako i pise gore
     
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma nevjerovatno je da je Sony dopustio ovakav marketing i objavu izlaska igre za PC, a jos uvijek nije izasla za PS4. Ovo je nevidjeno do sad i cudno skroz. Da nisu barem sacekali nekoliko mjeseci nakon izlaska za PS4.
    Znaci da Kojima ima preveliko postovanje i sva moguca prava za svoj studio i na svoju igru cim ovako radi i to moze...
    Sve sto su do sad uradili poput dizanja embarga i sad ove objave prije izlaska govori kako su 100% sigurni u ovu igru i da ce biti nesto fenomenalno...

    Ja bih iskreno kupio igru za PS4 odmah po izlasku da nisu ovo objavili, ovako cu cekati za PC, ako izdrzim naravno :)
     
  17. xman

    xman Komšija

    Kao iskljucivo PC gameru uvijek je lijepo vidjeti da "big games" sa konzola dolaze i na PC. Ali na osnovu svega vidjenog kada je ova igra u pitanju logicki dio mene ne razumije cemu hype a drugi dio mene konta kako mozda ima nesto sto nisu prikazali i da ce igra biti dobra. Jer,realno,za sada samo su traileri dobri:D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovo je vise igra za konzole, zavališ se i udri lagano, tako da ne bi nesto puno dobio cekanjem za PC
     
  19. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Igram i ja na PC-iju takve igre sa zavaljivanjem i joystickom :)
    Recimo ako uporedimo RDR2 za konzole i PC, razlika je bas ogromna i eto to sam sacekao radi toga.
    Ako je recimo Sony u planu imao od pocetka da DS izadje i za PS5, mogla bi biti velika razlika onda za PC.
    A da ne kazem da je Decima Engine prvi put na PC-iju, i to ce biti bas zanimljivo za vidjeti...
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator