Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ništa od ovog, isteklo 45 dana i odmah ga ukinu kao da nisam nikad naručio. Ja sam kriv, trebao sam pogledati ranije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    Nema to veze
    Mozes i dalje to refundirati samo se javi prodavcu
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam koji je. Na mailu imam ovaj order number ali kada kliknem na njega ništa, samo se učitava, kao da su ga izbrisali.
    Edit: Uspio sam naći artikal, kontaktirati ću ih da vidim mogu li mu ući i trag, ako ne da vrste lovu
    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Davno izgubio se blok za cpu, iz USA, uredno refund dobio, sad ja mislim 45 dana je covjek dao rok da dodje.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jesi placao paypalom? Sad su rok za zalbu produzili do 180 dana.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je sa ali expressa. Poslao sam poruku kinezu, čekam odgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje je najpovoljnije naruciti Converse patike? Konkretno trazim plitke kožne, nesto ovako:

    [​IMG]

    Ne mogu ih kod nas naci.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Office shoes ima dobru internet stranicu, i cesto bude popusta na online trgovinu, pogledaj tamo, ima sličnih modela.

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Iskreno, ja ti ne bih preporučio da naručuješ kad već imaš ovdje sasvim dobrih alternativa......ja sam Converse fan čitav svoj život (različitih modela) i naručivao sam ih izvana online, donosila mi raja iz USA, Evrope, i onda skontam da me dođe skuplja pita nego tepsija.....imaš u Ofiice store i u Sport Visionu....čak u Sport Visionu outletu na Stupu ih imaš minimalno 10-15 modela i boja, a u toku je rođendanska akcija do 20.10.2019.....stalno su 2-3 modela na akciji.....cijene su ti kao online+shipping i još jeftinije.....ima i brojeva.....prije mjesec dana ja sam uzeo vrlo slične ovim, samo duboke i pri gornjem vrhu je neki military fazon, kao maskirno tamno sive, vrlo diskretno, i to broj 44 za čini mi se 75 KM što je 42-43 dolara......ne znam, tvoja lova, tvoj izbor....
     
    NAILS and Lamagician like this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na preporukama. Nisam dugo bio u SA ali ovo sto sam nalazio u prodavnicama, ili u online radnjama, nisam našao kožne sa tankim djonom. Sve su ili platnene ili ako je koža, onda je debeli djon.

    Imam jedne, dugo ih nosam ali su vec dale sve od sebe. Evo gledam office s. ali nemaju kožnih: https://www.officeshoes.ba/obuca-muske-converse/3783/

    Uzeo bih i ove ako nadjem:

    [​IMG]
     
  11. vutra

    vutra Komšija

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    To su te sa slike. Ili sam ih preskocio ili su taj model tek dodali. Ako ne nadjem plitke, onda cu njih.
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ti treba samo za temperaturu, ja koristim MarQuant remote thermometer:

    [​IMG]

    Samo sam ga ja dobio na poklon pa ne znam gdje se može nabaviti. Meni je vanjska jedinica udaljena desetak metara i ima izmedju zid. Nije nikad izgubio signal.
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala.

    Ne tražim sa vanjskom jedinicom, samo mi sobni treba.
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Sinoć htio da kupim neke leće na Ebayu i nema nikako opcije da se plati sa paypal balance. Jel to kod mene nešto ne funkcioniše ili je to redovna procedura da se ne može platiti sa paypal balansom ?
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa ne stimas to na ebayu nego odes na paypal pa po preferiranim nacinom placanja tj odabira kartice ako ih imas vise imas opciju da namjestis da ti je default opcija placanja sa balansom ako imas para na racunu paypala.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Hvala na brzom odgovoru.
    Kad odem na prefered opcije plaćanja , nema balansa uopšte ni mogućnosti da se uključi tu, samo plaćanje karticama. Pogledaću još malo.
    Edit: Obični je acc u pitanju, nije business. Ima opcija za pretplatu da platim balansom, ali nema da se namjesti da to bude prefered opcija plaćanja kod kupovine.
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  20. dams82

    dams82 Komšija