Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo razmisli za bateriju. Poslje tog tvog od 4000mah na koju si navikao ova od tri bi mogla biti problem

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislis za bateriju kod rn8 pro?Koliko citam dobra je po recenzijama!?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    4500mah, valjda može poslužit, ne znam kakav je taj helio potrošač...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    A tek vidim, prvi put mi izbacio neki model ima 3000. Ovaj ima da traje danima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Šta kupiti poslije ovih telefona:

    LG G4 - fokus je na kameri i bateriji, donekle i performansama.
    Honor 8 - ultrasupermegapower user. Doslovno sve "jače" i popularne aplikacije se koriste po čitav dan, dakle fokus performanse, baterija, kamera.

    Budžet negdje do 700KM, nije problem i flagship prethodne generacije ako ima barem podršku do Android 10-ke
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa jeste veci nego sd ali kontam.veca je za 500mAh ...

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mi 9t pro

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    https://www.bajtbox.com/najisplativiji-najbolji-pametni-telefoni-2019-11/

    Isto mislim mi9t pro, al pogledaj i ovdje

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
  9. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    A debilno mi ovo što se izbacuje kamera :D Imam osjećaj da bih ja to pokvario za mjesec

    Šmekam sebi Xiaomi svakako, ali mi to iskakanje baš smeta



    EDIT: Čekaj, ova pop-up kamera je samo za selfije?:eek: Onda bi se ovo čudo moglo i uzeti!
     
    Last edited: Nov 12, 2019
    dams82 likes this.
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam mislio da mi ne smeta notch, ali vjeruj koje osvježenje kako nemam notch, a popup kamera mi je baš super, e jedino ako si selfie maniac onda ne znam, ja ne koristim tako često... Kažu da ide gore dole oko 300000 puta bez kvara na mehanizmu, pa eto...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  11. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Pa baš jer nisam "selfijaš", onda mi je svejedno za tu selfi kameru :D
    Notch mi je najgluplji izum u posljednjih 12000 godina. Sreća nemam ga na sadašnjem telefonu, a izgleda da sam uspješno preskočio generaciju koja ga je forsirala :rolleyes:
    Valjalo bi ugrabiti 6GB/128GB verziju. Kad je bal nek se i princeza jebe
     
    dams82 likes this.
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja isto do sada nisam koristio tel sa notchom ali to ce se uskoro promijeniti hah
    uzeo sam tel sa kapljica notchom ,valjda mi nece smetati
     
  13. hmudd

    hmudd Novi član

    Mi 8 je još uvijek jako dobar i aktualan telefon a cijena mu je prilično niska...
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kako ti brzi izlasci tjeraju ljude da trose pare na telefone unutar 1 godine max 1.5 :D
     
    dams82 likes this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ziva istina...evo mom telefonu nista ne fali a ja uzeo drugi,bolji ali ne drasticno bolji :D
    i cudno mi je to,da niko ne zali pare za mobitele a za ostale stvari se vaga a za mobitel istreses velike pare i normala
    recimo mnogi voze auta i ne rade veliki servis nikada a cijena velikog servisa je kao prosjecnog midrange telefona
     
    bhd likes this.
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa mozda voze one sa lancem, "nema velikog servisa", vozis dok se ne raspadne :)
     
    nenji_avero and bhd like this.
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Al paz jos sad kako je xiamo na trzistu ludilo :) ja imam rn5 ai vrh i dan danas evo godina i po :) mozda za godinu uzmem. Tacno mi zao haha

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Ja svoj RN5 uzeo prije 13 mjeseci, u maju kupio RN7 i prije mjesec prešaltam se na MI 9T, da se razumijemo nisam ni na jednom propao, jedan naslijedila kćerka, drugi supruga, ali za 13 mjeseci malo više od 1300KM je otišlo na mobitele... Zato narednu godinu mislim ako budu služili da neću kupovat ni jedan novi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Velika većina ljudi danas je totalno ovisna o telefonima i uređaj koji se najviše koristi, tako da nije cudo što je takvo tržište a ljudi kupuju.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam batalio xiaomi nakon određenog vremena.