Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. MTV

    MTV Novi član

    Propast ce mojih 10367 umotvorina. smrc:(
     
    Semirsar and TESLA_EDISON like this.
  2. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Ma naguraćeš ti i ovdje, ne sekiraj se :).
     
    MTV likes this.
  3. chakany

    chakany Novi član

    Hajde dobro je kad imamo alternativu, pa kakva god da je, dobra je. Ja sam se iskreno navikao na klix.ba forum, ali može i ovdje. Bitno je da se mahala i da se sazna nešto novo :D
     
    Semirsar, TESLA_EDISON and MTV like this.
  4. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Ma ovaj forum je tehnički svetlosnu godinu ispred klixa. Ljepota kucati na njemu :D
     
  5. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Evo ja podesio svoj Philips i Vivax u dnevnom, oba se sad mogu kontrolisati putem daljinskog od box-a klikom na tipku TV na vrhu daljinskog :)

    Ne, box ti je sve vrijeme spojen na modem, a laptopom ili PC uređajem radiš podešavanja.

    Sad ću ja snimiti tutorijal na našem, jer fali nekoliko koraka koji objašnjavaju tematiku :D
     
    TESLA_EDISON likes this.
  6. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Haj života ti provjeri ima li VOX ili Vestel na spisku. Nisam kući pa da se ne radujem bez veze ako ih nema :D
     
  7. Semirsar

    Semirsar Novi član

    ti djuturum, sta l' bi tek za mene rek'o [​IMG]
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Hahaha ma pusti Teslu, imao je FB do prije mjesec-dva :D
     
    Semirsar likes this.
  9. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Do prije godinu dvije, vrijeme leti :D
     
  10. MTV

    MTV Novi član

    Meni je jos uvijek 2015.-ta.:D
     
    Benq and Semirsar like this.
  11. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Imaju oba proizvođača, a i izgleda skoro svaki mogući proizvođać TV uređaja na svijetu.

    Evo završavam edit videa, pa postavljam svoje detaljno uputstvo kako da ovo podesite :D

    Kad se prebaci na TV mode na daljinskom i izađe iz EON box-a u meni TV-a onda je moguće koristiti sve funkcije TV-a sa daljinskim od box-a, a kod mene radi prebacivanje kanala, smanjivanje/pojačavanje zvuka, numeričke tipke, source (za odabir povezivanja eksternih uređaja), play, stop i tipke za premotavanje, tipka za snimanje na TV-u, teletext...
     
  12. MTV

    MTV Novi član

    Ode ti u youtubere :D
     
    crnivrag likes this.
  13. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Potrudio sam se detaljno da objasnim svaki korak, da ljudi mogu pratiti, ponavljati korake i uspješno podesiti daljiinski za upravljanje TV-om :D
     
  14. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Evo ga novi video sa detaljnim uputstvima :D


     
    zippoo, dams82, Benq and 1 other person like this.
  15. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Video će ponovo biti dostupan kroz nekih pola sata na istom linku, morao sam nešto editovati u okviru videa.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    cekam taj video,da vidim o cemu se radi
     
  17. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Samo još malo strpljenja, biće uskoro, a napravio sam detaljno uputstvo koje pokazuje korak po korak kako odraditi podešavanje daljinskog da može upravljati i TV-om :)
     
  18. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Video je ponovo dostupan.
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene je radio na tv (Samsung) od prvog dana, a baš sam se pitao kako ga podesiti jer nisam nigdje našao uputstvo. Hvala za video

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    crnivrag likes this.
  20. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Jedino je Samsung podržan oficijelno od strane United Cloud-a, a ovako se sad mogu podesiti svi mogući TV uređaji i modeli svijeta :)
     
    dams82 likes this.