Path of Exile

Discussion in 'Igre i konzole' started by crazyjoeno1, Mar 31, 2012.

  1. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Meni se cini smijesna igra, od grafike do gameplaya, nisam uzivao ni u jednom jedinom elementu, kao da su developeri zakasnili 10ak godina sa razmisljanjem. Uredu je napravit igru koja podsjeca na neke stare dobre igre (mislim na D2), ali ovo je jednostavno nespretno uradjeno.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mapa je najgora, oci me zabole :) Ja na act 2, nije losa igra, ali su je mogli malo modernizovati.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad dobijes DC, portali koje si imao nestanu, tako da moras ponovo sve. Mislim da je ovo zadnji put da igram nesto ovako online. Mora biti neko snimanje instanci da mozes nastaviti... :roll:
     
  4. fipi

    fipi Aktivista

    Bilo je to meni se cini dok sam ja igro closed betu, otkako je pocela open beta ovo se pocelo desavat. Ja se sjecam kad bi dobio dc i ponovo se vratio na mapu bila bi explorana, loot bi i dalje bio tamo i tako. Ovo je jos open beta bice tu jos promjena. Ja bi najvise volio da malo srede ove waypointe i teleportiranje partiju. Koncept u D3 je dobar. Sta me jos zivcira, kad igras u grupi mana mi se skoro nikako ne regenerise, flaskovi pogotovo, nema da se vide HP barovi od svih mobova odjednom. Nekad castam spell u random pravcima, kad je malo poveci party ne vidi se ni ko pije ni ko placa
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Evo ja tek jucer skinuh igru i mogu reci da nije losa. Dosta ispeglana u proteklih skoro pa godinu dana. Najveca uzivancija je ubjedljivo pasivni skill tree sa 1350 skillova. S tim da ima i losih elemenata poput graficki lose uradjene mini mape ili standardne mape. Cinjenica je i da je ovo genericki RPG sa ne bas jasnom pricom, ali se bez obzira na navedeno moze ubiti dosta sati na ovome.

    S obzirom da ne znam koji bih RPG igrao, ovo mi se nametnulo kao jedina solidna opcija u ovom periodu.

    Igra li iko ili imate kakvih boljih preporuka za RPG?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Izašla ekspanzija:



    Read more at http://www.mmorpg.com/path-of-exile...iath-launches-1000011930/#j85Vqg84v4gXPLb0.99
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ujedno i closed beta na xboxu. Upao sam u closed betu, međutim još nisam uspio probati.
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Esh

    Esh HWB

  10. vutra

    vutra Komšija

    Šuška se da se ekspanzija prvo zvala Immortal, pa su kasnije promijenili naziv :D
     
    Esh likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

    Jako :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Esh

    Esh HWB

  14. Esh

    Esh HWB

    Dok se Diablo zavrsi : )



     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    PoE sam probao sigurno pet puta do sad i jednostavno ne ide, sad opet moram izgleda :D
     
    Aldiin likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probaj u co op-u, mozda duze izduras.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma jok, jednostavno nije na nivou Diabla. Inventory management je katastrofa sa ovim arhaicnim kockicama i konstantnim mijenjanjem gemova sa itema na item. Pa onda mega dosadni passives tipa 5% veci projectile speed. Lik kad se okrece sa lijeva na desno napravi jos dva tri koraka i kad pustis analog. Mape su strasno dosadne graficki, barem ovih prvih 10-15. Itd itd.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Malo su se sad i nafurali, evo sta kazu njihovi developeri za novi Diablo:

    "Any company with a lot of money can make really nice graphics and so on. They have amazing graphics as well and a great storyline and so on," Wilson said of Blizzard and Diablo IV.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj gameplay gore mi je veoma slican D3. Da pitas prosjecnog igraca rece ti 95% da je Demon Hunter iz D3.
    A iskreno, i D3 mi je dosadio kada sam ga prekucao par puta, kasnije ostaje grind fest. Ekspanzije su popravile situaciju ali opet to sve kosta kao nova igra.
     
  20. Esh

    Esh HWB




    Path of Exile: Delirium Key Features Include:
    • Download and play for free, but never pay-to-win
    • The Delirium Challenge league
    • New Delirium Cluster Jewels let you dynamically expand your passive skill tree
    • Four new skills and three new support gems, including Kinetic Bolt, a new physical damage wand skill and Bladeblast, which detonates blades created by other abilities.
    • Thirteen new unique items, including a cosmetic set of equipment and many new unique jewels
    • Numerous improvements to the Conquerors of the Atlas endgame
    • December's Metamorph challenge league has been integrated as core game content