Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Licno misljenje, OLED, ali opet ako veliki strah od burn in imas, Q80R. Ja sam par puta odustajao od oleda zbog toga, sad sam prelomio, ali opet tek 8 mjeseci koristim, sta ce nakon dvije godine bit sto se toga tice ne znam, hehehe.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kod staraca b7 65"

    Evo slika ekrana. Sad evo uslikao. Cak se i ne vidi dovoljno koliko je izgorio. Ja bi oled kupio samo sebi licno a ostavit ga zeni i djeci na "čuvanje" ni u ludilu. [​IMG]

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Magnifico likes this.
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kod mene 55" TV i kad gledam SD kanale place mi se npr SK na moja TV. Nekih 2.5 metra udaljenosti.

    Kako bi tek izgledalo na 65", kocke do kocke :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci meni, kojem je TV spojen na PC pa ponekad ostane desktop ili pauziran video, zaobici LED.

    Ova PS43 plazma dok radi, radi. Gledao prosle sedmice da uzmeme TV, ovome je 6-7 godina, ali mi se ni na jednom slika nije dopala osim na oledu.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zato ja zategnuh nanocell.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I kako ti se cini nanocell poslije plazme koju si imao? Koji si tacno model uzeo?

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    55SM8600PLA. Ma slika je vrhunska nema dalje. Imam i sad plazmu i kad ih uporedim boje na ovome cudu su vrh, doduse crna nije crna ali boze moj ... Imas moje utiske na ovoj temi kad sam ga kupio ...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  8. VR6

    VR6 Komšija

    kakvi su ovi tesla tv.ovi?
    meni se na philipsu nekako najvise svidja slika, gledao sam nedavno u radnji neke srednje modele cijene 1200-1300KM.

    koji je tv best buy tv oko 1000KM? da ne dajem za brand 200-300KM vise npr... i sl.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam neku odron Teslu od cca 300KM 32 inča.. Za spavaće I pomozi bože, ali loša skroz

    Sent from my Huawei P30
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    teslu gledas i eventualno kupujes do 300-400 KM,sve preko toga ne vrijedi
    a za 1000 KM se sada do nove godine moze uzeti solidan tv...ide black friday,bozic,nova godina i sada pocinju najveci popusti
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Evo akcija u Fisu,ima nekih televizora povoljnih https://fis.ba/akcijski-katalog/
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  13. VR6

    VR6 Komšija

    jeli bolje ganjati neki samsung ili philips ili nesto trece?
    philips 55pus7*** sam nesto gledao, izgledaju kao srednja zalost po specs sto sam mogao vidjeti, eh sada ne znam detaljnije kako sta
    jeli ima potrebe za 55pus7 ili moze i 55pus6 serija?
    gledajuci u one ppi sto svi preporucuju da se gledaju na vodicima za tv kupovinu
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Lamagician, Esh, Qler and 1 other person like this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Picoooka, dino73n, Qler and 1 other person like this.
  16. VR6

    VR6 Komšija

    Bas sam htio pitati za ovaj tv.
    Jeli bolji deal od philips 55pus7***?
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ma kakav Philips naravno da je Samsung QLED bolji i jos je 120Hz display.Ako mozes ugrabiti po ovoj cijeni 1274km nemoj se uopste dvoumiti.
     
    Esh and dams82 like this.
  18. VR6

    VR6 Komšija

    odlican deal ali vidim da je istekao, probam opet uhvatiti ako bude
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ako ne bude za ovu cijenu imaš gore link FIS akcija, malo skuplji, ali takođe dobra cijena, ja sam ga otkad čekao da bude povoljan za kupit, uzeo bih u fisu da ne bi ova akcija na ekupi. Usput akcija je i na garanciju do 15. Januara Samsung poklanja 5 godina garancije, inače je samo 2.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Gledam vani, LG C9 55 na akciji za 1500 eura.