1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nema.ni kod mene.Instalirao poco l.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jesi zadovoljan?Koliko si platio?Ja cu svoj vjerovatno prodavati i kupovati raspberry pi 4.Hocu da si napravim NAS za kuce.Ovi boxovi svi vala isti nekako.A i ogranicen si sa nekim stvarima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Sad ga preuzeo, na poslu sam pa nisam ni raspakovao, platio oko 95KM 11.11. Kad je bila akcija, inače je oko 105 redovna cijena. Na olx se vrte od 140 novi pa nadalje... I nisu isti svi boxovi, većina ima android za tablet, a ovaj ima kao android TV, takođe ovaj box se nalazi na listama uređaja koje podržava recimo HBO za svoju smart TV aplikaciju kao i Netflix, certificiran je od Googlea. Mana mu je jedino što nema ethernet, ali može preko externe lan kartice preko usb...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovaj box je 60tak $ i cijenu mu nabijaju upravo google i netflix certifikacije (omogucavaju gledanje sadrzaja u FHD i 4K). Hardver mu je kita, u odnosu na druge skoro pa duplo jeftinije boxove.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ebat ih kad ne može netflix na njih, ovdje dobiješ chromcast ultra za 60 dolara.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Obično može ali do 480 ili 720p :) ali kome je NF bitan taj ce i ganjati ovo. Kome nije, dobit ce duplo jači uređaj za isto love.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Meni jos uvjek nije stiglo, iako na carini stoji evo vec dva dana:)
    I ja sam narucio 11.11.2019.
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Meni je znalo na carini po 7 dana da stoji, ali dočeka se ba... Moje ovo sreća nije otišlo na carinu, baš me zanima kako se vrši selekcija šta ide, a šta ne ide, eto isti nam je artikal, u isto vrijeme došao u BiH, jedan na carinu, a drugi direktno na adresu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Stigao mi band 4, da se i ja okušam da vidim sta je u tim pametnim satovima toliko zanimljivo :)

    Koju ste regiju odabrali, pošto ne vidim BIH, a pise da ako ne stavim ovu regiju u kojoj se nalazim da možda sat neće funkcionirati kako treba, pise mi USA reccomend, al mob mi je na engleskom pa neznam jeli radi toga?[​IMG]

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    @kvaju stavi other slobodno.
     
    kvaju likes this.
  13. Scholl

    Scholl Aktivista

    kod novog mobitela, jel treeba cekati da ase baterija isprazni pa puniti do kraja?
    ima li to vise kakvog efekta na bateriju i njeno trajanje?
     
  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ma jok
    Napuniš na 100% i koristiš normalno.

    Optimalno bi bilo uvijek držati bateriju između 40 i 80%, ali realno toga se niko ne može pridržavati
     
  15. DSA

    DSA Aktivista

    X
     
    Last edited: Aug 6, 2020
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ja otkako koristim xiaomi sa 4000mA rijetko dobijem upozorenje da je baterija pri kraju 20%, a punim svako veče, baterija se ponaša isto mjesecima korištenja tako da mislim da nema potrebe prazniti do kraja...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    za tri dana proda dva xiaomi telefona i jedan kupio :D
    idu ko halva u svim smjerovima :D
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Pa jel Black Friday ili nije
    Btw ja sam ukupno kupio 6 xiaomi telefona, ni jedan nisam prodao, mislim nisam ni pokušao, svi su tu, cijela kolekcija


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nemam ja kome ostaviti u amanet...mati ima za nju solidan mob,brat joj dao svoj stari
    nego treba znati prodavati,fleksibilan sam,spustim malo i cijenu,a roba dobra i proda se :D