BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahaha ja ba, bolje ne diraj ništa :) kvaka je da su oni na neki način smanjili cijene uvođenjem bonus plusa. Ja sam već jednom povukao 60KM umanjenja računa, i sada ću još toliko. To je 10tak KM/mjesec, što nije bez veze.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    SamiRX-8 and dams82 like this.
  2. selvin

    selvin Moderator

    Eh dobro si me napomenuo, imam i ja nesto za iskoristit. Rok je do kraja godine? Mora se otici licno u poslovnicu da se iskoristi?
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Možeš telefonom na 1444. Ja sam jednom iskoristio 667 poena (20KM), a drugi puta 334+667 (30KM), i sada bih također trebao imati oko 1000 poena (to je 30KM). U prethodnom postu sam napisao 60KM a zapravo je bilo 50KM i sada će biti još 30KM, što je ukupno 80KM za godinu dana, što nije tako loše.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    [​IMG]
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa mislim da i ja imam oko 900-1000, skoro je stigla od njih poruka da napomenu da se iskoristi. Hajd ispucat cu na mjesecnu naknadu ili nesto tako.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa meni ovih 30KM umanjuju tako što 10KM umanje od računa za postpaid a 20KM umanje od računa za MojaTV net. Treba na vrijeme početi koristiti bodove, jer ti se ne može umanjiti račun više od iznosa samog računa, a može se umanjiti samo jedan sljedeći račun, a ne dva ili tri sljedeća.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Dobro je znati to za umanjenje, jer mi je najveca usluga kod njih 36KM moja tv net, a dvije mobilne pretplate su manje. Ne znam je li ima veze sto je sve spojeno u mojatv izbor, mozda se moze full racun umanjiti tako...
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa kod mene je sve spojeno u Moj izbor. MojaTV Net, 3x ultre od jarana i ExtraNet postpaid za telefon + rata za TV i račun je oko 110KM. Umanjenje od 30KM i rade tako da 10KM umanje račun za ExtraNet (koji je inače 17,55KM s popustom na ugovor 2god) a 20KM umanje račun za MojaTVNet (koji je inače 36KM).

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dobro ste me podsjetili, aktivirao početkom godine i sada vidim da imam nekih 2200 bodova :D, taman da ih nazovem sutra.
     
  9. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Imam problem sa ADSL-om, paket od 30 KM. Router je ZTE ZXHN H267N. Brzina koju speedtest ocitava: download:9,87, upload:0,77 Mbps, ping:9ms, jitter:8,5s. Problem je sto je nemoguce da npr u isto vrijeme gledam nesto na youtube i da obavljam video razgovor na Viberu, odma pocinje Sve da koci i prekida. Ima li pomoci ili da mijenjam internet provajdera
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Fali ti brzine za to što ti treba, uzmi veći paket nf20 ili MTV net
     
  11. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Zar su bas tako zahtjevni youtube i video pozivi? Nisam bas nesto imao predstavu da toliko vuku.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Problem je u tih 0,77Mbps uploada. A ako pokreneš full HD video (1080p) on će ti pojesti i više od 8Mbps u trenutcima kad se video baferuje.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    MojaTV Net 36KM imas 25/2 mbps, dakle 6KM skuplje od sadasnjeg ti paketa a imas duplo vecu brzinu + TV.
     
  14. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Aha,znaci valja mijenjat brzinu.
     
  15. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Nije neka razlika,samo me zanima kako sa vise tv uredjaja u stanu,jel se za svaki tv placa prikljucak i dobije reciver ili?
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa imaš neke gratise kad potpišeš ugovor na 2 godine valjda. Da li samo kad su akcije ili uvijek, to ti može drug @Stihoklepac reći, ili zovi 1444 pa pitaj.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da je do skoro bila akcija gratis 2 godine na drugom tv-u,inace je oko 3.5KM, raspitaj se.
    https://bhtelecom.ba/vijest+M51a711e1028.html
     
    Vector Ing likes this.
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jel to trenutno ima neki problem sa netom? Ne mogu otvorit vecinu stranica i vidim packet loss na bht -> zgb
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    Meni od juna 2019 windows 7 vrti local area network trazi Internet vezu prilikom paljenja racunara. Vrti tako 1-2min moram cekati. Prije sve OK bilo..

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ja imam problem posljednjih 15min. Ranije nisam primjetio.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk