Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon toliko vremena probah Sandstorm. Igra je odlicna. Takticka ali ne tako teska za pocetnike kao Arma, Squad, R6 itd.



    Trenutno je igra free do 17og pa ima dosta levata, moze se lakse probati nego u "reguarno" vrijeme.

    [​IMG]

    Ja je nemam kad' igrati ali prve prilike pazarim. Trenutno je 15€ na steamu. Aktivno 6k igraca.
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    tarkov je life trenutno.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja sam prvi insurgemcy igrao jedno vrijeme i pravo se navukao, odlicna igra, bas sam uzivao u njoj. Jos kasnije kad se ustelis bas bude uzivancija.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta se najbolje sad uzeti od multiplayer shootera za PC? CoD neki ili BF1?

    Nesto mi se igraju FPS-ovi multiplayer, sumnjam da ce potrajati ali eto bar koju sedmicu haha. Znam da je CoD smece ali ja to svakako ne mislim nesto ozbiljno...
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Uzmi Star Wars Battlefront 2, sigurno bolje ispoliran i interesantniji od oba. Jedino što se moraš navići na oružja i klase.
    Ako ne to onda BF V.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je BF1 bolje legao nego BF5. Mada ni jedan nisu na nivou BF 3 i 4.
    COD nisam igrao od kako su poceli likovi letjeti i hodati po zidovima.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je BF5 dosta realniji i bolji od keca. Kec je doslovno nub naslov, igra je prelahka i glupa.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A na kojem je nivou BF4?

    Meni je to jedan od gorih battlefielda.

    Fizika vozila isto kao da je arkadna pucačina u pitanju. Damage sistem isto mi je bezveze. Cak mi je i BF3 bolji, a bio bi jos bolji BF3 da nema onaj blur kad neko puca na tebe.

    Sta ja znam, bilo je jos stvari koje mi se nisu svidjale ne mogu da se sad sjetim, odavno i ne igram.


    Battlefield 1 mi je bio obecavajuci, ali sto Aldin kaze, igra je pravljena za njubare. Zvuk, grafika, maestralno, bfV je sigurno i bolji u tom aspektu, samo eto, taj ima svojih drugih mana.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    BF5 je najarkadniji BF u zadnjih deset godina. Doveli su je na Forkknife nivo za nove igrace. Najbolja stvar BF5, napucavanje, su sada promjenili. Ima tu jos dosta i tehnickih problema.

    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/ed6xru/uhmm_hello_dice/
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/eczdhs/theres_so_many_things_wrong_in_this_clip/

    BF1 ima i mnogo mnogo vise sadrzaja. Ima custom servere, HC servere, veci izbor mapa itd. Mada bih ja prije BF4 od njih ali se samo par mapa vrti u krug.

    EL NINO CFC
    Davno je BF odmakeo od BC2. Ta igra vise nije relevantna. Svaki BF poslije BC2 ima suppression.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma znam da ima, ali na ovim poslije trice je dosta manje annoying. U trici sa shotgunom kad si pod suppression iako metar od lika, mozes ga promasiti. Ne razumijem uopste ko je to trazio. Ok kad zamuti screen, ali da mašiš lika iako tacno naciljas na njega, ne ide mi u glavu nikako. Da su pod suppression povecali recoil pa hajd.

    Realno gledajuci, ni BF3 ni BF4 nisu nesto, s obzirom koliko su u*rali sa BF1 i BF5 ova dva BF-a se čine onda odličnim.

    Jbg, ja ne mogu a da ne spomenem BC2, jednostavno odlicno balansiran battlefield. Pogotov damage sistem. Cjelokupan gameplay je bio tu, znas da igras battlefield.

    Iskreno se nadam sad za ovaj novi battlefield, koji ce sigurno biti BC3, da ce uzeti Bc2 kao base i na osnovu njega raditi novu igru.

    Nesto slicno sto je IW uradio sa ovim zadnjim MW.
     
    nenji_avero likes this.
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    E čuj bf3 i bf4 nisu nešto šta čovjek neće pročitati. Ne spominji više bfbc2 hljeba ti :

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF3 i 4 su extra. Zamisli kako bi bile dobre sa BF5 gunplayom bez suppression bullshita..
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaš supression i u petici ;)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imas toliko suppressiona u 5ci da jedva mozes skontat i da ima.

    U 3ci sjecam se ko jucer, LMG puca 5 metara od tebe ti nista od suppressiona ne vidis.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Na svim drugim igrama je suppression efekat dosta dosta jaci. Zacrni se ekran, mutno sve, sve se trese. Vjeruj taj u trojci je najblazi sto sam vidio. Mada su oni to mijenjali par puta.

    By the way evolušn :D

    [​IMG]
     
    EL NINO CFC likes this.
  17. xman

    xman Komšija

    Suppression u trici je bio nesto najgluplje sto su mogli ubaciti u igru i ponajvise je uticao na to da prestanem igrati i da cetvorku zaobidjem iako je bila dobra.
    Kada sa 2 metra snajperom 5 puta zaredom promasujem lika jer sa kraja mape neko sa LMG gadja nekoga 10m od mene.
    Jednom na firestormu lik sa LMG ide prema meni,100m lagane setnje i povremeno kratke rafale puca oko mene taman da me suppresa da ga promasujem sa snajperom i smije se u chatu...
    Alt+F4.
     
    EL NINO CFC likes this.
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Vidjeti cu onda mozda da pazarim BF5, nisam neki fan SW. Mada uvijek sam bio fan manjeg dizajna mapa, ne nuzno arena shootera ali ne ni prevelikih mapa, to me uvijek odbijalo od BF-a. Ali cini mi se da je sad najbolja opcija sto se tice MP trenutno.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledaj onda novi COD MW. Mislim da bi ti to više sjelo.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, zapravo novi COD MW me podsjeca na zlatne dane BF 3 i 4, pogotovo multiplayer mape.