1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jesi ovo gledao: https://amazfitwatchfaces.com/awapp

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. dino31

    dino31 Aktivista

    Dobio danas MI 9T pro. Sve je ok,telefon je strasno brz,lijepo lezi u ruci,dobar displej,zvuk i sve ostalo ALI... Ne rade notifikacije u AOD,kako vidim to im je nekakav problem u zadnje vrijeme. Sve su ove stvari super ali nekako mi ovo izgleda kao Win Phone,necu reci nedovrseno ali pomalo neozbiljno.
     
  3. DSA

    DSA Aktivista

    X
     
    Last edited: Aug 6, 2020
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    citao neki dan na drugoj xiaomi temi
    notifikacije RADE ali ih moras manuelno ukljuciti u permissions
    iz nekog razloga,xiaomi po defaultu drzi ugasene notifikacije i onda ljudi na prvu pomisle da ne rade
    uglavnom sve provjereno rade,samo izgleda viber ne radi na AODu
    pokusaj podesiti pa javi jesi li uspio
     
  5. dino31

    dino31 Aktivista

    Sve sam ukljucio ali nista od toga.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    probaj uci u samu aplikaciju pa iz nje nastimati...uglavnom sam citao da rade...imas temu xiaomi na klix forumu i procitaj zadnjih par stranica,pisalo se o ovome
    da ja sada ne trazim
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Brat mi ima mi 9t samo nije pro i koliko se sjećam ne radi viber notifikacija na AOD, WhatAapp radi i jos neke.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Tako je, kod tvog brata samo nema za viber na aod... Čak ima i animacije kad dođe recimo poruka, a ekran se ne pali, ostaje na aod... Radi WhatsApp, Gmail, SMS, propušten poziv, Facebook messenger... Evo napravio sam par da se vidi... [​IMG]

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. dino31

    dino31 Aktivista

    Valjda poprave nekad uskoro.
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Za viber sumnjam da će popravit, to nije nikad radilo ni na jednom xiaomi telefonu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    njemu izgleda samo za viber bitne notifikacije,pa ako to ne radi...kao da ne rade notifikacije nikako :D
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Nemoj mi komšiju zezat
    Meni viber već odavno pada u očima...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zadnjih godina je radio normalno i nije bilo problema a sada imam na RN8 onaj problem sto svi imaju,sto se tice poziva...sekundu dvije se cuje i onda nestane zvuka,pa pritisnes hold i ponovo hold i kroz par sekundi proradi :D
    ovo me podsjeca na ona "stara dobra vremena" vibera na windows phone :D
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam da li je do telefona ili aplikacije, ali viber zadnjih 2-3 mjeseca nikako nije kako treba, često poruke kasne, pozivi pucaju iako je internet veza ok... Jednostavno nemam povjerenje u rad... Dok WhatsApp radi odlično, preksinoć razgovarao sa amidžom u Švici, video poziv od pola sata, zvuk i slika odlični...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. dino31

    dino31 Aktivista

    Nije bas samo viber u pitanju ali je tacno da je jedna od najkoristenijih aplikacija uopste,pa ako ona ne radi sta reci za ostale. Messenger uopste ne upali ekran i pokaze popup ali se zato vidi na aod,poruke ni jedno ni drugo,propusten poziv isto tako itd. Realno nije bas sjajno ali nije ni toliko lose.
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni na mi band 4 notifikacije od vibera nisu radile, tek kad sam isključio u opcijama vibera da se ne pali ekran kada dode notifikacija, počele da rade normalno. Inače ovako i nemam nekih problema s njim kao prije.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    pitanje, crkavanje utora za punjenje , nekom da se desilo ?
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Na xiaomi nisam doživio... Ali vjerujem da ima slučajeva. Posebno ko koristi telefon dok se puni...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni se desilo jer ga je voda malo dohvatila (na pljusku sam pokisao, iako je telefon bio u džepu i zaštitnoj masci, voda došla do utora za punjnje). Držao u riži 24 sata. Punio je u početku, ali sam morao ucicati kabl i na kraju prestao puniti uopšte. Zamijenio mi serviser za 25 KM.
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    Note 7 pro kineska verzija 6/128
    Xiaomi.eu rom[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.