BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne sjecam se ni ja da sam isao sta potpisivati za bonus plus...mislim da je bilo negdje unutar korisnickih postavki da se odabere na sta potrositi bodove
    A ovaj neka proba nazvati 1444,danas mozda i ne rade poslovnice

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako sam razumio, ko se prijavi danas na bonus plus treba vremena da se skupe bodovi, nije da se odmah moze nesto iskoristiti?
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    eh moguce da si ti zakasnio,jer nisi nikada ni prijavljen...onda ces od slijedece godine poceti sakupljati bodove
    a inace je 31.12. zadnji dan kada mozes odluciti na sta potrositi te bodove...u biti ko koristi neki srednji paket,moze u godini 1-2 racuna platiti bodovima ili dokupiti ultra kredita ili umanjiti ratu na kupljeni uredjaj i svasta nesto
    ako si vec korisnik moja tv,steta je ne iskoristiti bodove i ostaviti par desetaka KM u dzepu
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene piše da mi važe bodovi do 30.12. Možda danas i ne važe više...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nikako da skontam ove bodove, sta ja sad mogu sa ovih 189 bodova? Koliko bi mogao dobiti popust na racunu?

    Evo ne radi im web stranica

    Sad ih zvao, ali preko telefona, rekla mi gospodja da moram preko kucnog zvati, dakle vazi i danas to iskoristavanje bonus plus.
     
    Last edited: Dec 31, 2019
    dams82 likes this.
  6. dams82

    dams82 Komšija

    167 bodova može umanjiti račun za 5KM... Ako ne iskoristiš od nove godine ideš od nule i tako svake godine...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I kod mene je 5KM, zvali moji i rekli im tako.

    Zar se nije ovo moglo napraviti da se online podnese zahtjev?
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja kad god sam zvao, s druge strane traže da se ostane na vezi dok operater ne isklika tamo. Budem na vezi po par minuta bezveze

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Da, da izaberes sam sta hoces, da ne spominjem neku obavijest da je dosla..
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I ja sam online uclanio, ne sjecam se kad i kako ali je bilo nekih 600-700 poena, kod Kolinsa se bas nakupilo, pravo lojalan korisnik :D
     
    dams82 likes this.
  11. selvin

    selvin Moderator

    Bezveze je i sto automatski ne prijave sve korisnike u taj bonus (ili ti ga loyalty program, zasto ne bi bili svi?) a i bezveze je sto automatski ne iskoriste na kraju ako ti sta ostane. I ja sam neki dan iskoristio 30KM za sljedeći račun. A prijava je bila online, a iskoristio sam na salteru.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. zdici

    zdici Aktivista

    U 2020 hocemo vece brzine VDSL paketa . Sa 5 Mbps 4K na Youtube nema sanse da ucita. Mislim da bi trebao najmanji paket u 2020oj biti bar 20-25 Mbps download i upload bar 3 Mbps za 19.90 KM mjesecno

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da bi ovo uspio,moras se prvo upgrade-ovati iz prosjecnog u naprednog korisnika,da bi ti otkljucali "mogucnosti"
    Zahtj3v se podnosi na salterima jel,normalno da za prosjecne ne moRe preko neta

    Btw.sretna nova svima i tesko nama sa nama

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    kolinsb likes this.
  14. Esh

    Esh HWB

    SpookyMoO, dams82 and RED DEVILS like this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    konacno da se pocelo i sa tim...ovo ce biti prava stvar...bez ikakvih kablova uzivati u digitalnim carolijama
    ovo je sada prilicno malo internet saobracaja a cijena je jaka ali ce biti jeftinije kako se bude i konkurencija pojavljivala
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ovo je super, posebno za vikendice ili lokacije daleko od fiksne mreže... Ili recimo u drugom entitetu gdje nema nikako fiksne mreže...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da,jer visi nisi ovisan o infrastrukturi geografski...gdje god ima 4G signala,tu ima i ova opcija :D
    za sada i 4g signalom nije sve pokriveno ali kada se ova usluga razvije,do tada ce biti nadam se

    i jedno pitanje,da li neko zna da li je BHT u Gracanici poceo isporucivati uslugu preko optike ?
    da li bilo gdje isporucuju sada,je li ta usluga pocela uopste ?
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Nisu još izvršili tehnički prijem nove mreže, ali počeli su spajati korisnike koji su insistirali da budu spojeni, samo zamolili da se ne priča okolo , al priča se naravno...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Dobra stvar al ko nema smart tv i youtube kids :D

    Bas gledam 130-150 GB mjesecno napravim.

    Doduše netflix i youtube gledam u full HD jer vise od 10 mbps ne izvlacim na stare zice.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni bi na vikendici odgovaralo o ako nešto za I ternet na fazon ultre... Jer ne boravim toliko da mi se isplati plaćati svaki mjesec

    Sent from my Huawei P30
     
    dams82 likes this.