BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    dams82 likes this.
  2. Almir

    Almir Komšija

    Slab mi scroll :) meni interesanta opcija za vikendicu., inače na lokaciji imam 4g+ signal na proljeće priključujem pa javim utiske.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Kako Qler rece jest interesantno za vikendice ako se moze placat nekoliko mjeseci godisnje, a sumnjam da moze :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Ako se ne može odjaviti onda se može ponijet pa rentat preko zime dijaspori preko praznika

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. Almir

    Almir Komšija

    sumnjam da moze ta povremena opcija, mozda pojaka cijena za povremenu upotrebu ali sta je tu je, makar za kamere alarme upotrebljivo 24/7
     
  6. zdici

    zdici Aktivista

    I pazit na onih 100 GB. Ako moja tv ide preko interne ip adrese BH Telecom 4G+ bazne stanice bolje bi bilo nego da vuce i tih 100 GB na upotrebu televizije ?

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mislim da će iptv stream ići odvojeno jer ti HD stream vuče cca 20-ak gb dnevno.
    Ja sam tako ubio svoj brzi internet stream-ajući sa telefona Hayatovce HD sad za praznike na chromecast.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam da li da ovo stavim u Telemach temu ili ovdje:
    “Poštovani korisnici Moja TV usluge, obaviještavamo Vas da od 16. januara ove godine, zbog neprihvatljivih uslova koji su dostavljeni BH Telecomu od strane televizije Nova BH, kao i drugim BH operaterima, TV program Nova BiH do dalje neće biti dostupan na Moja TV platformi”

    Vec smo o ovome pricali i o onom kanalu Nova Sport sto ce prenositi ekskluzive.
     
  9. nivla

    nivla Komšija

    svaka cast, nek nisu podlegli ucjenama united media grupe koja ih je dobro uzela i na sport klubu
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Pa sad ce ih sigurno zeznut opcijom da ekskluzive prebace sa SK-a na Nova Sport pa cemo moci gledat e-sport, golf i druge/trece lige na SK.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Od jutros mi ne radi Mojatv, nemam pristup kanalima. Trazi mi "subscribers autorization pin", wtf?? MojaTV Net paket, internet radi bez problema. Da nisu sta zeznuli sa ovim Nova BH pa mi iskljucili sve kanale? :)
    @Stihoklepac znas li sta oko ovoga? Prijavio sam kvar na 1444.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Momački su im stavili, nek su.

    Svakako preko štele se trpaju pa nek ih ljudi ismijavaju.

    Ja sam u planu opet poceti uzimati iptv i rahat.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @Reventon , to mi djeluje kao greška na MojaTv multiscreen app.
    @selvin, kod svakog ugovora postoji element pozitivnih zakonskih propisa a priča sa Nova BH to definitivno nije
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zvali su me iz tehnicke podrske, misle da je do stb-a, sutra cu otici da zamjenim za novi.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    @Stihoklepac Pa vjerujem da nije. Ovo je sramota sta rade.

    @Eldorado, meni vala nije drago. Ovo je cisti bezobrazluk, nepostivanje konkurencije, cak i sa naseg gledista, kamoli Bhtelecom-ovog. Ovo moze biti samo na stetu korisnika. Ja cu radije ostati na Bhtelecom-u i davat pare državi gdje god one isle, nego davat ovom srpskom kriminalcu. Da ne spominjem to sto su pokupovali sve domace operatere i bukvalno time izvukli novac iz drzave. A RAK i konkurencijsko vijece su tu onako radi reda izgleda...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sam si konstatovao da RAK ne radi
    pa ako organ koji je zaduzen od drzave ne postuje i ne stiti tu istu drzavu,zasto da ja dajem svoj novac i idem na svoju stetu
    idem tamo gdje dobijem vise za manje para

    kada bht bude tqj koji daje vise za manje,ja opet u bht potpisem ugovor i sve tako,nisam emotivno vezan ni za koga

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Tako je komšija, patriotizam je umro s malim platama i penzijama, s lošim zdravstvenim sistemom itd, pljačkaju nas na sve strane i još treba da budem neki patriota na svoju štetu, e pa neće da može... Pričaju o nekakvim kriminalnim i nelegalnim radnjama United grupe, o tuđim banderama, o monopolu, a našu čaršiju uzoraše uzduž i poprijeko kako bi postavili nove kablove za Bh telecom, i to je kao legalno, nema više komada čitavog asfalta da nije loše zakrpljen...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    ZyKLon, Benq and kolinsb like this.
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    Mozel moderatori da malo političare obrisu
    Da hoću da slušam o politici gledao bi dnevnik

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
    RED DEVILS and Esh like this.
  19. dino31

    dino31 Aktivista

    Zna li neko koliko se uredjaja moze uzeti na moja tv? Je li to zavisi od paketa ili nesto drugo? Nisam korisnik pa ne znam a treba mi informacija.
     
  20. nivla

    nivla Komšija

    ako mislis na set top box dva su nudili, tako su im i vlanovi na ruterima podeseni, opet sve zavisi od parice jer ti za vise od dva treba vdsl da radi kako treba