BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Ne zavisi od paketa, ali zavisi od tehničkih mogućnosti, jer mora rezervisati za svaki dodatni STB. Plaća se po dodatnom oko 4KM.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. dino31

    dino31 Aktivista

    Ja se izvinjavam. Tek sad sam vidio da ne napisah da pitam za mobitele.
     
  3. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Možeš ukupno tri uređaja uzeti jedan prilikom potpisivanja ponovnog ugovora možeš uzeti uređaj sa popustom i dva uređaja bez popusta a i obaveznog trajanja ugovora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pokusavam ti pm poslati ali ne.moze :) jesi me to blokirao :D ? Htio da te zamolim da mi pomognes ubaciti dodatni ddwrt ruter na postojeci bht modem/ruter sa mojom tv.Zelio.bi da ddwrt preuzima sav internet tj da.na njega kacim dr uredjaje.Podesavao sam nesto ali ne ide.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne znam d ali to smiješ raditi na njihovim uređajima. Ako si ti kupio svoj vlastiti router koji hoćeš flashati, a njihov je samo modem, onda OK.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma imam svoj ddwrt router a zbog nekih dodatnih funkcija npr ddns-a mi treba dodatni ruter jer ovaj ne podrzava ddns.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    Da li je jos nekome danas spor download, ide max 100 Kbps?
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo upravo mjerim jedva 7mbit a.bude 50.Bas hocu da pitam jel do mene :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    ZyKLon likes this.
  9. Benq

    Benq Komšija

    Na klix forumu, jedan uposlenik telecoma kaze da ce svi mojatv paketi poskupiti za 4,90KM, a sa druge strane se navodi da zbog poskupljenja vise nece biti dodatnih paketa kanala koji su se prije placali posebno, nego ce se navodno svi nalaziti u jednom paketu, sta je od ovoga istina?
     
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Nadam se da nece, ja nisam ni spojio stb na tv jer ne gledam :/
     
    NaLe! likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa i nece biti lose za tu cijenu, HBO, Cinemax i HD kanali za 4.90 je ok. Pink + mi ne treba.
    HD kanale su svakako trebali dati gratis, 2020 je godina, na Netflixu imam 4k.
     
    SpookyMoO and Eldorado like this.
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    +1

    Slažem se vala, možda malo i brzinu neta da poveca da mogu 4k na youtubeu puštati i slicno :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja opet placam neki iptv bas zbog hbo i ostalih stvari ali meni bi ovo bilo ok za ti cijenu da ubace hbo i cinemax kanale i dosta

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    Ako se uzme Moja TV Full 5 paket jeli se placa tacno 64 KM mjesecno ili ide i dodatno resiver mjesecno na ovu cijenu ? Vazi li onaj popust 20% na ovaj paket

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    Tesko da ce se to desiti, jer cijene pojedinacnih paketa iznose preko 18KM, a oni dizu cijene paketa zbog SK kanala jer SK nece biti u zasebnom paketu kao sto je to slucaj sa HBO, Cinemax...
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bas me interesuje koliko im pretplatnika koristi te dodatne pakete za 18KM, kada za 16KM dobijes Netflix standardni paket ili 22KM za Premium. Jos se spominje da ce Netflix ove godine biti duplo jeftiniji na godisnju pretplatu.

    I koja je logika dati 10,53KM za HBO Premium (3 HBO i 2 Cinemax kanala) kada mogu za 12KM imati HBO Go. Imao sam jedno vrijeme ovaj paket kao gratis par mjeseci i nije neki sadrzaj sto se tice filmova.

    Pink + 3,5KM ce neko uzeti samo zbog 7 je*ackih kanala, mada i u standarnom paketu imas dovoljno tog materijala :D. HD kanale bi trebali dati gratis, to je sramota da traze 4,5KM.

    I SK kanali ne rade svi nego 4-5 kanala, ostali se ukljucuju povremeno.


    Tako da ima logike da to sve ponude u kompletu za manju cijenu da bi imali vecu prodaju i konkurentnost.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    E moj drug, više od polovine BiH stanovnika nije nikad culo za netflix a kamo li da ga zna koristiti. A gdje su tu titlovi. Kada je netflix podigao ban world wide pa je postao "vidljiv" i sa balkana, svi BiH mediji su pisali "Stigao netflix u BiH". I onda je bilo (pa i na ovom forumu): drvlje i kamenje kako smiju doci u Bosnu a nemaju titlove.

    Proci ce par generacija dok vecina bude informisana; sta je streaming servis.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I to sto kazes, a takvim treba samo Pink +
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ne pamtim kad sam neki kanal gledao na TV-u. Sve je smetlje.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja gledam samo ovih par kanala iz kategorije Dokumentarni, i to je sve.

    11000. Post u ovom threadu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.