Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hha tako svi rade
    Svaki telefon najbolje radi na originalnom romu ali svi mi cim vidimo update, klikamo ushiceno a to obicno bude korak unazad

    Evo i moj neki subjektivni dojam za miui kod xiaomija,imam osjecaj da mi je bolji bio na miui 10 nego na miui 11...posebno redmi 5 plus,na 11 se pojavilo stekanje i trzanje u animacijama

    Na RN8 nema tih problema

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    nFare and SpookyMoO like this.
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ni ja nemam na rn8 pro stekanja ali je na r5plus bilo nakon updatea na miui 11

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Ja već pola godine odgađam update na 9 LG v30 i rahat ko lokum. Bio Android tel. Flagship ili ne, nikad neće raditi bolje kad se updatuje.
     
    zippoo likes this.
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Cudno to nesto kod vas, kod mene stara xperija z5 svakom nasogradnjom bolje radila.

    Evo i 7 plus koji ima mahana, ali nikakvih opet problema da sam dobio prelaskom na pie s orea.
    A jedva cekam i android 10 koji ce donijeti taj konacno dark mode a i koji ce ispeglati bolje navigaciju kroz sistem.

    Recimo da se primjeti da je Pie vise radjen da se koristi novi nacin navigiranja sa gesturama nego onaj klasicni sa tri tipke kojeg se ja i dalje drzim.

    I svakako tu su mjesecne nadogradnje.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    "Ne znam o cemu pricate", rece korisnik iPhone-a. :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najbolja opcija je clean flash, ota update je obično kako te zapadne, nekom radi odlično nekom samo problemi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nisam ja nikada imao problema,update upravo i popravi probleme ,nego se nekada osjeti da animacije nisu kakve su bile
    Recimo na reemi5 plus,kada je dosao miui10 sa androidom 9 ,telefon je poletio i ekstra sve bilo a prelaskom na miui11,osjetio sam trzanje
    Mislim da ovo namjerno rade,da se kupuju noviji telefoni i to svi rade,javna tajna

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Osim fensi animacija, ja ne vidim neke razlike ma ovom novom androidu... bez veze

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    To je tako odavno. Evo mene na androidu 7 a do neki dan bio 9. Bog me ne ubio ako sedmica ne radi bolje i fluidnije na ovom ubogom xiaomiju nego android 9 na s9.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jos samo fali da iz pasteta pocnu iskakati s tim brendovima.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ni ja ne kontam ovo silno podbrendiranje

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li su kod nas neki Samsung modeli iz J i A serije dobili Android 10 update? Znam da jesu u kini i engleskoj 21-og ..ili tako nesto.
     
  14. becke

    becke Aktivista

    Kod mene na A40 jos uvijek nista.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    I kod mene je A40 Eronet i imam jos J6.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    TCL prestaje s proizvodnjom BlackBerrya
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerovatno su proizvodili 25 telefona mjesecno pa im se vise ne isplati gurati taj cirkus
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Irelevantan test kad' se ne zatvori do kraja.

    [​IMG]
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vala bas evo gledam Galaxy Fold testiran ispravno i to 100k puta.