Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    izgleda da se stranica vise uopste niti nadogradjuje niti support ima neku logu
    meni recimo nekada na svim browserima,kada udjem na pocetnu stranicu,ne mogu kliknuti da otvorim artikal u drugom tabu,jer kada predjem misom preko slike,ne pojavi se drugacija strelica pa da mogu otvoriti
    ovo mi se desava na svim browserima nekada

    a i to mi je glupo,da ne mozes blokirati nekog prodavca,tacnije njegovu robu

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mislim da je taj problem na početnoj stranici prisutan jedno dvije godine.

    Blokirati korisnika u potpunosti, ta opcija bi bila zlatna..
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    "kada udjem na pocetnu stranicu,ne mogu kliknuti da otvorim artikal u drugom tabu" Klikni sa točkićem miša.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa nebitno da li kotacicem ili desni klik pa otvori u drugom tabu,kada na slicici artikla ne promijeni izgled kursora ...evo aldin je potvrdio da taj problem ima godinama a mogu i ja potvrditi...ne znam koliko tacno ali bas dugo i pravo me nervira
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada kliknes lijevi klik na pocetnoj, na artikl, stranica se ubaguj. Ali ako klikneš točkićem, odmah otvori u novi tab.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pričamo o tome da niko dugo vremena ne riješava probleme koji se dešavaju na stranici. Lijevi klik je samo banalni primjer kakve stvari dopuštaju godinama...
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sto bi...standardno nase...
    cekam dan kad ce neko novi napravit nesto i ova ce da padne.. kao uostalom recimo market.ba nekadasnji gigant u "online prodavnici", i slicni sajtovi :)

    Jednostavno ne zele, pare liju na olx.
     
  8. Stryker

    Stryker Komšija

    Traže skoro 10 KM mjesečno za ultra ograničen OLX PRO profil a i kad (ako) to i platiš dobiješ situaciju kao prethodnih dana kada ne možeš ući da pregledaš svoje artikle, kamoli da dodaš nove.
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to i jest najjadnije,sto se fine pare zaradjuju a nisu u stanju ispraviti greske koje direktno uticu na kupoprodaju

    to je ta bosanska neozbiljnost u svakom biznisu...primitivno-seljacki model u svim sferama poslovanja



    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Bosna odavno nema vecinski udio u tom biznisu, odnosno malo se pita otkako se zove olx.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa znam da je prodato ali valjda su ostali radnici i neko zaduzen za tehnicke stvari
    ili pak i nisu,obzirom da se nista ne ispravlja 2 godine

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  12. Walter

    Walter Novi član

    Da li se nekome dešava da kad vam neko pošalje privatnu poruku automatski ste online iako niste ni pregledali poruku. Ovo važi samo za one koji imaju instaliranu OLX aplikaciju na telefonu.
    Gledao sam ima li kakva opcija u postavkama ali nisam našao ništa, osim da skroz isključim notifikaciju za privatnu poruku.
    Neki dan me čovjek blokirao jer mu nisam odmah odgovorio, a ustvari nisam ni pregledao poruku. :)
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Radi li kod vas pik/olx?

    Kod mene 2x dana vec greška neka, prazno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    radi
    obrisi cache iz browsera,sigurno to zeza
    ja nisam primjetio probleme zadnjih dana,osim da je bio natpis prije 2-3 dana,da kao nesto rade na serveru

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nek skine usput cookie autodelete ekstenziju za browser, nema bolje stvari..
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma nema potrebe,jer onda se svaki puta moras logovati na svoje accounte a to kod kuce nema potrebe
    ja sa vremena na vrijeme ocistim cache i coockiese ,ako nekada zapne ovako kao kod kolege,onda maksuz i to je to

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Shift+F5 ili ctrl+F5 (u zavisnosti od browsera)
     
    Eldorado likes this.
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    App mobilna olx delete, sve i instalirao pa opet greška.

    Mislio sam nešto do njih al eto haman da je do mene, cim kod vas radi sve uredno :)

    Cudno mi sto nece da otvori preko browsera mobitela stranicu, a preko racunara hoce.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    aplikacija i kod mene ima probleme
    pise server error i ne moze da prikaze artikle,samo vrti
    ali preko browsera sam ulazio danas i radi

    edit
    izgleda da je olx prhnuo u sisu,sve je palo
    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    Last edited: Feb 25, 2020
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma